Ferrari не візьме участі в чемпіонаті світу 2010 року

Ferrari нагадує, що її заявка на участь в чемпіонаті-2010 дійсна тільки при виконанні ряду умов.

Ferrari випустила прес-реліз, в якому нагадує, що її заявка на участь в чемпіонаті-2010 дійсна тільки при виконанні ряду умов.

У прес-релізі зазначено наступне: "29 травня 2009 року Ferrari подала заявку, яка дійсна після виконання деяких умов. На даний момент ці умови не виконані.

Ferrari письмово повідомила ФІА, що її заявка не є безумовною. Проте ФІА включила Ferrari в список команд, що подали безумовні заявки. Щоб розвіяти сумніви, Ferrari в черговий раз заявляє, що не збирається брати участь у чемпіонаті 2010 року, якщо він пройде за правилами ФІА, прийнятих з порушенням раніше прийнятих угод".

Нагадаємо, що 12 червня ФІА опублікувала список учасників чемпіонату 2010 року. А Ferrari в ньому значиться як команда, яка подала безумовну заявку.

Зазначимо, що з наступного року в Формулі-1 планується ввести правило добровільного обмеження бюджету для команд. Ті стайні, які погодяться витрачати на гонки не більше 40 мільйонів фунтів стерлінгів на рік, отримають деякі привілеї в регламенті. У зв'язку з цим у чемпіонаті може скластися ситуація, коли різні команди будуть виступати за різними регламентами.

Читайте також:

Оприлюднено новий список команд-учасників Формули-1

Суд відмовив у позові Ferrari

Шумахер: без Ferrari Формула-1 стане другосортним змаганням

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: