Ferrari офіційно загрожує покинути Формулу-1

Безперервна участь Ferrari в чемпіонаті світу може завершитися у 2010 році.

Ferrari підтвердила, що не має наміру брати участь в наступному сезоні Формули-1, якщо буде введено добровільне обмеження бюджету в 40 мільйонів фунтів стерлінгів. Про це говориться в заяві команди, що Ferrari випустила після засідання ради директорів у вівторок, 12 травня.

"Пріоритети на майбутнє - це однакові правила для всіх команд, стабільність регламенту, продовження роботи FOTA по методичному зниженні витрат та управління Формули-1. Якщо не буде виявлено поваги до цих принципів і якщо регламент 2010 року не зміниться, Ferrari не має наміру брати участь в наступному чемпіонаті світу.

Незважаючи на те, що засідання Всесвітнього ради автоспорту (FIA) спочатку було скликано в дисциплінарних цілях, прийняті рішення говорять про те, що в 2010 році, вперше в історії Формули-1, буде введено два різних регламенти, які грунтуються на довільних технічних правилах і економічних параметрах.

Рада директорів вважає, що якщо цей робочий регламент стане основою Формули-1 в майбутньому, то безперервна участь Ferrari в чемпіонаті світу - а це єдиний конструктор, який брав участь у Формулі-1 з самого першого сезону-1950 - підійде до кінця.

Крім того, рада директорів висловлює засмучення тими методами, якими FIA приймає настільки важливі рішення і відмовляється прийти до порозуміння з конструкторами і командами.

Правилами управління спортом, які служили розвитку Формули-1 в останні 25 років, знехтували, а розбіжності між Ferrari та FIA самі за себе говорять про відсутність стабільності регламенту.

Ferrari переконана, що фанати по всьому світу зрозуміють це складне рішення, яке пов'язане з підходом "Скудеріі" до автоспорту і, зокрема, до Формулі-1. Компанія завжди шукає шляхи просування своїх спортивних і технічних цінностей.

Голові ради директорів Луки ді Монтеземоло доручено знайти найкращі шляхи і методи, щоб захистити інтереси компанії", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, що термін подачі заявок на участь у сезоні-2010 закінчується 29 травня. "Тойота" та "Ред Булл" вже підтвердили, що якщо регламент на 2010 рік залишиться у своєму нинішньому вигляді, то вони не стануть подавати заявки.

Читайте також:

Ferrari може відмовитися від участі в Формулі-1

Brawn GP здобула подвійну перемогу на Гран-прі Іспанії

McLaren отримав умовне покарання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: