ФФУ буде розслідувати матч "Металіст" - "Карпати"

Справу по матчу 26-го туру чемпіонату України-2007/08 "Металіст" - "Карпати" (4:0) передано у КДК ФФУ.

Справу щодо можливих порушень принципів фейр-плей під час матчу 26-го туру чемпіонату України-2007/08 "Металіст" - "Карпати" (4:0) передано для подальшого розгляду і, можливо, винесення дисциплінарних санкцій у Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України (КДК ФФУ).

Про це після завершення засідання Виконкому ФФУ, яке відбулося у вівторок 27 квітня, повідомив голова ФФУ Григорій Суркіс.

Першим із залу засідання вийшов Сергій Стороженко, заявивши журналістам: "Все, що творилося там - це свавілля!" На запитання, чи може Сергій Михайлович прокоментувати цю заяву, перший віце-президент ФФУ відповів, що обов'язково це зробить після того, як трохи заспокоїться.

Після цього з представниками ЗМІ поговорив президент ФФУ Григорій Суркіс. На питання про те, чи може Григорій Михайлович прокоментувати емоційну реакцію Сергія Стороженко, президент ФФУ відповів, що Сергій Михайлович хотів перевести питання в русло дискусії, тоді як решта були налаштовані дотримуватися процедури і обійтися без зайвих дискусій.

І, нарешті, на запитання, чи зможуть уболівальники і журналісти все-таки ознайомитися з рішенням Комітету з етики та чесної гри, Григорій Михайлович відповів, що ця інформація закрита.

Потім журналістам все-таки вдалося ще раз поговорити з Сергієм Стороженком, який повідомив, що у відповідь на прохання надати йому слово члени Виконкому одноголосно проголосували - слова не давати. У результаті, перший віце-президент ФФУ, на знак протесту, покинув зал засідання, повідомивши журналістам, що таке відбувається вперше за 14 років, і він не знає, як далі зможе співпрацювати з Федерацією футболу на нинішній посаді.

І, наостанок, коментарі дав глава КДК ФФУ Стефан Решко, Комітету якого і передали справу про матч "Металіст" - "Карпати" для подальшого розгляду. Стефан Михайлович повідомив, що КДК ФФУ зробить все можливе, щоб прийняти рішення з цього питання до початку наступного чемпіонату, враховуючи, що наслідки такого рішення можуть вплинути на склад учасників.

Читайте також:

Суркіс доведе наявність договірних матчів у чемпіонаті України

Маркевич: прокуратура розібралася у справі "Металіста"

Колишній футболіст "Динамо" розповів про договірні матчі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: