ФФУ дала вичерпну відповідь на звинувачення Ярославського

Керівник управління інформаційної політики ФФУ заявив, що Григорій Суркіс не звертає уваги на істерію та провокації з боку пана Ярославського.

В Федерації футболу України дали вичерпну відповідь на звинувачення президента "Металіста" Олександра Ярославського на адресу голови ФФУ Григорія Суркіса.

Керівник управління інформаційної політики ФФУ Сергій Васильєв заявив, що президент ФФУ не звертає уваги на істерію та провокації з боку пана Ярославського.

"Ярославський давно зачіпає Суркіса, - говорить Васильєв. - І що, Суркіс повинен реагувати на кожну його хамську поведінку? Він інакше вихований і розуміє, що є неконтрольовані емоції, які не піддаються логіці. Якщо ти вступаєш в цю алогічну суперечку, ти мимоволі робиш відверті дурниці важливими і значущими. Ось чому президент ФФУ не звертає уваги на істерію та провокації з боку пана Ярославського.

Якщо той не знає і не розуміє статус і компетенцію КДК в структурі ФФУ, а тому і звинувачує особисто Суркіса в ухваленні будь-яких рішень цим незалежним органом футбольного правосуддя, то про що можна говорити з людиною, яка вперто називає біле чорним?

Час розставить всіх на свої місця. Ярославський і раніше намагався погрожувати, що, мовляв, якщо клуб образять, то вони будуть воювати. Це виглядає, м'яко кажучи, дивно, як для людини, яка позиціонує себе як європейський менеджер, а "Металіст" як європейський клуб. Тоді потрібно і жити за європейськими законами і правилами, прийнятим у цивілізованому світі. Це означає, що якщо орган футбольного правосуддя в законному порядку прийняв відповідне рішення, а ви з ним незгідні, - подавайте апеляцію. Ніхто ж не обмежує ваші права в подачі апеляції. Не сподобається рішення апеляційного комітету, подавайте до Лозанни - доведіть, що ви невинні. І тільки після цього ви можете публічно, гучно заявити: бачите, ми невинні, нас насправді обмовили або КДК прийняв неправомірне рішення. Це цивілізований європейський спосіб вирішення всіх спірних питань.

У чому проблема? Навіщо зараз піднімати шум, провокувати громадськість, уболівальників, ображати Суркіса і Федерацію футболу? Заради чого? Це допоможе встановити остаточну істину в даній історії? Ніяк. Процес йде в нормальному форматі - правовому. Так сприяйте цьому формату такими ж правовими діями, прописаними в статутних та регламентних нормах ФІФА-УЄФА-ФФУ. А кричати у всіх ЗМІ, що всі навколо ідіоти, що проти "Металіста" кимось організована змова ... Ну, дуже примітивний піар", - підсумував Васильєв.

Читайте також:

Ярославський: Суркіс прибрав конкурента за місце в Лізі чемпіонів

Ярославський: ми ще побачимо, де буде "Динамо"

Суркіса і Колеснікова перейменували на "СуперГригорія" і "СуперБориса"

Ярославський: "Металіст" скасує репресивне рішення ФФУ

Офіційно! З "Металіста" і "Карпат" знято по 9 очок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: