ФФУ визнала корупцію в українському футболі

Віце-президент Федерації футболу України Олександр Бандурко розповів про корупцію у вітчизняному футболі.

Емблема ФФУ
В ФФУ визнали корупцію
Віце-президент Федерації футболу України Олександр Бандурко визнав факти корупції в українському футболі.

"На жаль, ми вже звикли, що клуби "працюють" з арбітрами, м'яко кажучи. Якщо ми говоримо про корупцію, клуби зацікавлюють арбітрів хабарами, окремі клуби. А окремі арбітри користуються цими подачками. Сьогодні це найгостріша тема, яка розглядається як в Прем'єр-лізі, так і в комітеті арбітрів ФФУ", - сказав Бандурко.

"Проблема неякісного суддівства вимагає великої уваги. Ми багато про це говоримо. Але мало робимо", - додав віце-президент ФФУ.

"В Європі є комісія раннього попередження, яка спрямована проти договірних матчів, ігор в букмекерських конторах і підкупу арбітрів. Але потрібно знову зібратися, президентам клубів і почати все з чистого листа. Клуби повинні перестати "зацікавлювати" арбітрів. Арбітр повинен буде повідомляти про брудні пропозиції, які зроблять йому клуби, і якщо він про це не повідомить, то, зрозуміло, буде співучасником злочину і корупційних схем. Тоді за справу візьмуться правоохоронні органи", - наголосив віце-президент ФФУ.

"Я вже не кажу про вплив на арбітрів до матчу. На поведінку офіційних осіб клубів під час і після завершення матчів. Ми повинні відновити довіру до арбітрів. По суті, почати з нуля", - підсумував Бандурко.

Читайте також:

Заваров: судді вкрали у "Арсенала" 8-9 очок

Керівника українського футболу звинуватили у фінансових зловживаннях

ВР: при реконструкції "Олімпійського" процвітає корупція

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: