ФФУ все ще не підписала контракт з Маркевичем

До цих пір офіційно не сформований тренерський штаб збірної України і не підписаний контракт з головним тренером.

Президент футбольного клубу "Металіст" Олександр Ярославський звернувся до Президента Федерації футболу України Григорія Суркіса з проханням внести ясність у деяких питаннях щодо підготовки збірної України до Євро-2012.

Зокрема, як зазначив Ярославський, Мирон Маркевич до цих пір не підписав контракт з ФФУ.

"До перших товариських матчів національної збірної України, які пройдуть в рамках підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року, залишилося трохи більше місяця. До цього моменту часу головна команда країни повинна перебувати в повній бойовій готовності - і організаційно, і фінансово.

Проте сьогодні спостерігається зовсім протилежна ситуація. З однієї сторони, у розвиток інфраструктури, необхідної для проведення Євро-2012, вкладаються колосальні гроші. А, з іншої сторони, у національної збірної, яка буде захищати честь країни, взагалі відсутній прозорий і зрозумілий бюджет, до цих пір офіційно не сформований тренерський штаб, не підписаний контракт з головним тренером.

Якщо ми хочемо, щоб збірна України виконала поставлене перед нею завдання і в 2012 році виграла Чемпіонат Європи, фінансувати її потрібно відповідно. Тому особисто я готовий взяти на себе частину витрат по фінансуванню підготовки збірної. Не сумніваюся, що свою частку у спільну справу внесуть і мої колеги, власники інших клубів. Але тільки в тому випадку, якщо ФФУ забезпечить прозорий та підконтрольний процес витрачання цих коштів.

Національна збірна - загальний продукт українського футболу, і всі повинні знати, в якому він стані.

Сподіваюся, що моя позиція буде зустрінута з розумінням", - йдеться у відкритому листі Ярославського.

Читайте також:

Ярославський: Суркіси повинні продати "Динамо" або залишити ФФУ

"Динамо" відповіло на образи президента "Металіста"

Український футбол загруз у новому скандалі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: