ФФУ задовольнила "Металіст"

Борис Воскресенський відсторонений від виконання службових обов'язків голови Комітету ФФУ з питань стадіонів та безпеки проведення змагань.

Перший віце-президент ФФУ і виконавчий директор організації Олександр Бандурко видав розпорядження, згідно з яким з 11 березня 2009 року Борис Воскресенський відсторонений від виконання службових обов'язків голови Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань. Це питання також буде винесено на розгляд наступного Виконкому ФФУ.

Причиною стало порушення процедури прийняття рішень з проведення матчів другого кола Чемпіонату України з футболу, недотримання принципу рівності та отримання окремими клубами переваг перед іншими. Це яскраво проявилося в неналежній підготовці стадіону "Княжа Арена" в місті Добромиль.

Тимчасове виконання обов'язків голови Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань покладено на першого віце-президента ФФУ Сергія Стороженка.

Так само цим розпорядженням Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань доручено затвердити Реєстр стадіонів для проведення весняної частини змагань спортивного сезону 2008/2009 серед клубів Прем'єр-ліги.

Комітету стадіонів та безпеки проведення змагань доручено при затвердженні реєстру стадіонів особливу увагу звернути на те, щоб стадіони, на яких дозволяється проведення матчів серед клубів Прем'єр-ліги, в обов'язковому порядку були обладнані системою підігріву та підземного відводу води з футбольного поля.

Цю ситуацію прокоментував президент ФК "Металіст", Олександр Ярославський: "Я задоволений розглядом цього питання і особистою позицією Григорія Михайловича Суркіса. Прийняте рішення свідчить про підвищення стандартів якості українського футболу та його повної професіоналізації, а також рівноправності всіх учасників змагань".

Читайте також:

Літак "Металіста" здійснив аварійну посадку

Суркіс закриє "стадіон-болото"

"Металіст" втратив дорогоцінні очки в болоті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: