ФІФА і УЄФА дали Україні 30 днів

ФІФА та УЄФА дали ще місяць, щоб Україна надала документальне підтвердження того, що ситуація в українському футболі стабілізувалася.

УЄФА та ФІФА просять Федерацію футболу України протягом 30 днів надіслати підтвердження від керівних органів федерації про припинення будь-якої діяльності щодо відставки Григорія Суркіса.

"Досі 20 членів (ФФУ) не повністю виконали вимоги, викладені в листі ФІФА від 24 січня 2011 року. Зокрема, ми просили вас надати нам підтвердження від уповноважених керівних членів ФФУ щодо виконання цими членами вимоги припинити будь-яку діяльність, спрямовану на організацію виборів до закінчення терміну повноважень керівництва ФФУ в 2012 році", - йдеться в листі від представників УЄФА та ФІФА.

Для завершення збору документів українській стороні дають 30 днів.

У документі зазначається: "Здається, що ситуація рухається у напрямку об'єднання футбольної сім'ї у вашій країні".

Як повідомлялося, деякі колективні члени ФФУ ініціювали проведення позачергового конгресу для розгляду питання щодо зміни керівництва федерації.

В УЄФА та ФІФА висловили обурення у зв'язку з можливою достроковою зміною президента ФФУ Григорія Суркіса та заявили, що знають про факти тиску з боку представників влади на членів виконкому федерації.

Виконком УЄФА направив листа до ФФУ з вимогою вжити "необхідних конкретних заходів і надати відповідне підтвердження, що цей процес припинено". В іншому разі Україна може втратити право на проведення Євро-2012.

Читайте також:

ФІФА погрожує Україні дуже жорсткими санкціями

Україна залишилась на 34-му місці у рейтингу ФІФА

ФІФА і УЄФА готують масштабну революцію у футболі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: