ФІФА і УЄФА зазнали поразки в суді

Футбольні організації наполягали на тому, що країни Євросоюзу не можуть зобов'язати свої телекомпанії транслювати матчі ЧС і ЧЄ по загальнодоступних каналах.

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) та Європейський футбольний союз (УЄФА) програли судовий позов у Європейському суді загальної юрисдикції.

Футбольні організації наполягали на тому, що країни Євросоюзу не можуть зобов'язати свої телекомпанії транслювати матчі чемпіонатів світу і Європи по загальнодоступних каналах.

Однак суд відкинув аргументи ФІФА і УЄФА, визнавши, що право на перегляд матчів чемпіонатів світу і Європи гарантується правом аудиторії на доступ до інформації.

Відзначимо, що позов був поданий після рішення, прийнятого Єврокомісією за зверненням Великобританії та Бельгії. Ці країни домоглися вердикту, згідно з яким вони отримали право на накладення заборони на купівлю платними каналами ексклюзивних прав на показ таких турнірів, як Олімпіада, чемпіонати світу та Європи з футболу.

У ФІФА і УЄФА у свою чергу наполягали на тому, що такий підхід позбавляє організації істотної частки виручки від продажу прав на телетрансляції, оскільки загальнодоступні канали традиційно платять менше. До того ж у багатьох країнах ті ж футбольні першості транслюються в повному обсязі на загальнодоступних каналах навіть тоді, коли їх збірні не числяться серед учасників.

Тим не менше, суд прийняв рішення, яка може бути оскаржено в Європейському суді.

Читайте також:

УЄФА оштрафує Аршавіна за рекламу

"Шахтар" вийшов на перше місце в рейтингу УЄФА

УЄФА замінила "Золотий м'яч" на "Золоту футболку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: