ФІФА підготувала низку змін до футбольних правил

ФІФА створила робочу групу "ФІФА-2014", метою якої є підготовка змін до правил футболу.

Керівництво Міжнародної федерації футболу підготувало зміни до футбольних правил. Для цього Зепп Блаттер створив робочу групу "ФІФА-2014" метою якої є розробка змін до правил, а також впровадження механізму, який буде сприяти збільшенню кількості жінок-суддів і жінок-тренерів у світовому футболі.

До цієї групи входять легенди футболу: Франц Беккенбауер, Боббі Чарльтон, Деметріо Альбертіні, Кафу, Фернандо Єрро, Калуша Бвалья та інші відомі в минулому футболісти.

Перші конкретні пропозиції від "ФІФА-2014" виглядають таким чином:

- Дозволити використання четвертої заміни в додатковий час, особливо в матчах молодіжних змагань;

- Переглянути "закон 11 - поза грою". Не фіксувати поза грою в тих випадках, коли нападник і захисник знаходяться в безпосередній близькості один від одного, тобто фізично контактують один з одним;

- Потрійне покарання за "фол останньої надії" у штрафному - червона картка, пенальті, дискваліфікація - залишити тільки в разі серйозних фолів і якщо постраждала команда втратила можливість забити гол. За звичайне порушення слід давати лише жовту картку. Ця пропозиція буде повторно представлена в IFAB (Міжнародна Рада Футбольних Асоціацій. Саме ця організація встановлює правила гри у футбол. У ній по одному голосу мають представники англійської, шотландської, валлійської та північноірландської футбольних асоціацій і 4 голоси - ФІФА);

- Молодіжні змагання: пропонується скасувати додатковий час після нічиєї і відразу переходити до серії пенальті.

- Збільшити число жінок-тренерів та жінок-суддів.

Голова групи "ФІФА-2014" Франц Беккенбауер представить доповідь про пропозиції на 61-му конгресі ФІФА, що відбудеться 1 червня в Цюриху.

Читайте також:

У Грузії п'ять футболістів довічно дискваліфіковані за договірні матчі

Кріштіану Роналду побив рекорд легендарного Пушкаша (відео)

Блаттер виділить мільярд доларів на розвиток футболу по всьому світі

У футболі будуть введені відеоповтори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: