ФІФА помилувала Македонію

ФІФА і УЄФА відмовилися від планів дискваліфікації Федерації футболу Македонії, яка виконала всі умови, поставлені цими організаціями.

Всесвітня футбольна асоціація і Європейський союз футбольних асоціацій в квітні виступили із загрозою відлучити Македонію від футболу у відповідь на спроби уряду країни змістити президента футбольної федерації.

Македонія
У сумісній заяві ФІФА і УЄФА повідомили, що футбольні урядовці в Македонії повернулися на свої пости.

Нагадаємо, що збірна Македонії бере участь у відбірному турнірі ЄВРО-2008, в одній відбірковій групі з командами Росії, Англії, Хорватії, Ізраїлю, Естонії і Андорри. Корупційний скандал, що вибухнув минулою зимою, у Федерації футболу Македонії міг привести до усунення збірної команди і клубів цієї країни від участі в турнірах, що проходять під егідою ФІФА і УЄФА.

Скандал був викликаний порушеннями в укладенні контрактів з гравцями першої ліги, відсутності страхових виплат і несплатою податків. У зв'язку з цим поліція опечатала офіс федерації, а її голова Лазар Мітревські був затриманий.

У федерації заявили, що керівництво країни прагне таким чином поставити на чолі цієї організації своїх людей. А тренер збірної Сречко Катанець пообіцяв подати у відставку, у випадку, якщо Мітревські втратить своє крісло.

На думку ФІФА і УЕФА, дії македонського МВС суперечили принципам автономності, що відносяться до всього спортивного співтовариства і закріплених в статті 17 Статуту ФІФА.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: