ФІФА завела справу проти Зеппа Блаттера

Комітет з етики ФІФА відрив справу відносно глави ФІФА Зеппа Блаттера у зв'язку зі звинуваченням його в корупції.

Президент ФІФА Зепп Блаттер опинився під слідством. Комітет з етики ФІФА відрив справу відносно глави ФІФА у зв'язку з тим, що член виконкому ФІФА, глава Азіатської конфедерації футболу Мохаммед Бін Хаммам звернувся зі звинуваченням Блаттера у корупції.

На думку Бін Хаммама, який є конкурентом Блаттера на майбутніх виборах президента ФІФА, швейцарець давав хабарі для того, щоб здобути голоси на цих виборах, які відбудуться 1 червня в Цюриху.

Зокрема, приводом для скарги катарця стало засідання Карибського футбольного союзу (КФС), в якому за даними Бін Хаммама, передбачалися спеціальні грошові виплати для делегацій учасників конгресу.

Бін Хаммам також стверджує, що чинний глава Федерації причетний до того, що катарця звинувачують у хабарництві. Адже кілька днів тому ФІФА вирішила розслідувати звинувачення в порушенні кодексу етики проти Бін Хаммама, а також проти члена виконкому Джека Уорнера за підсумками доповіді Чака Блейзера про "можливі порушення кодексу етики ФІФА членами керівництва організації".

Слухання справи, яке відкрито у відношенні Блаттера у відповідності зі статтею 16 Кодексу етики ФІФА, відбудеться 29 травня. А 28 травня швейцарський чиновник запрошений до комітету, щоб представити свою позицію з даного питання.

При цьому глава ФІФА відмовився коментувати ситуацію. "Я не можу давати коментар з процесу, який розпочато у відношенні до мене. Факти говорять самі за себе ", - заявив Блаттер.

Читайте також:

Катар може втратити чемпіонату світу з футболу

ФІФА підготувала низку змін до футбольних правил

Блаттер пообіцяв змінити процедуру вибору країн-господарок Чемпіонату Світу з футболу

Блаттер виділить мільярд доларів на розвиток футболу по всьому світі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: