Фінал Кубка УЄФА отримав обличчя

У Стамбулі представлена концепція візуального оформлення фіналу поточного Кубка УЄФА, який відбудеться 20 травня 2009 року на стадіоні "Шюкру Сарачоглу".

Останніми роками кожен фінал Кубка УЄФА має своє власне обличчя, для кожного такого матчу спеціально розробляється концепція повноцінного візуального оформлення. Вирішальний поєдинок нинішнього турніру не буде виключенням. 

Цього разу візуальне оформлення фіналу об'єднує історію, культурну спадщину і образ Стамбула наших днів із сучасною інтерпретацією традиційної мозаїчної техніки. 

Фінал Кубка УЄФА 2008/09
У центрі мозаїки розташований Босфор – знаменита протока, яка ділить Стамбул на дві частини – західну і східну, а також є мостом між двома континентами: Європою і Азією. Надано увагу і арені "Шюкру Сарачоглу", яка розташована поблизу річки Босфор. 

Подробиці оформлення, яке використовуватиметься на фіналі Кубка УЄФА-2008/09, були представлені широкій публіці на церемонії в театрі "Сюрейя" 2 грудня. Її відвідали високопоставлені урядовці стамбульської адміністрації, УЄФА і Футбольної асоціації Туреччини (ФАТ).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: