Фінал Ліги чемпіонів пройде в античному стилі

У візуальному оформленні фіналу Ліги чемпіонів 2008/09 поєднуються сучасний трофей і античний символ перемоги – лавровий вінок.

Європейський футбольний союз представив публіці візуальне оформлення фіналу Ліги чемпіонів УЄФА-2008/09. Окрім лаврових вінків, у дизайні логотипу фіналу Ліги чемпіонів 2008/09 використовуються також архітектурні елементи знаменитого римського Колізею. Усе разом це відображає багату історію Риму, його архітектурну спадщину і особливу пристрасть до футболу. 

Візуальна концепція використовуватиметься у рекламних матеріалах, розміщуватиметься на квитках, в також банерах в Інтернеті. Вона також буде розіслана усім офіційним спонсорам Ліги чемпіонів для використовування в рекламних публікаціях і акціях, приурочених до фіналу турніру, який відбудеться 27 травня 2009 року на стадіоні "Олімпіко". 

Новий дизайн був представлений на суд публіки на прес-конференції у Palazzo Senatorio. Тепер логотип буде представлений жителям Риму на барвистій церемонії у Колізеї за допомогою спеціального архітектурного світлового проектора. 

Нагадаємо, що цей фінал стане останнім з числа тих, що проводяться у середині тижня. Початок продажу квитків намічений на 16 лютого. Очікується, що по телебаченню за зустріччю стежитиме приблизно 150 мільйонів людей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: