Фінал НБА: "Клівленд" – "Сан-Антоніо"

У шостому поєдинку серії між "Клівлендом" і "Детройтом" все вирішила четверта чверть.

Джеймс
В атаці гравець "Клівленд Кавальєрс" Леброн Джеймс (Фото - nba.com)
"Клівленд" вперше в своїй історії став переможцем Східної конференції і вийшов у фінал НБА. Крім того, всього утретє в історії НБА команда, що поступилася в перших двох матчах півфінальної серії, добивається в ній підсумкової перемоги.

У шостому матчі півфінальної серії плей-офф НБА "Клівленд Кавальєрс" на своєму майданчику обіграв "Детройт Пістонс" з рахунком 98:82 (27:21, 21:27, 19:18, 31:16). Гості чинили опір до останнього, але практично без боротьби здали останню чверть матчу.

У вирішальному матчі у "Клівленда" найрезультативнішими стали Гібсон, на його рахунку 31 очко, і Леброн Джеймс - 20 очок і 14 підборів. У "Детройта" більше всіх закинув Річард Хемільтон, у нього 29 очок.

Таким чином, рахунок в серії до 4 перемог став 4:2 на користь "Клівленда", який вперше в своїй історії вийшов у фінал плей-офф НБА, де зустрінеться з "Сан-Антоніо Сперс", що обіграв "Юту Джаз" (4:1 в серії)