Фінал розіграють Бразилія з Аргентиною

Збірна Аргентини впевнено виграла півфінал Кубка Америки у мексиканців і тепер у вирішальному матчі турніру зіграють з бразильцями.

Рікельме
Лідер нападу аргентинської збірної Хуан Роман Рікельме проривається до воріт мексиканців
На футбольному Кубку Америки, який проходить у Венесуелі, визначився другий фіналіст. Ним стала збірна Аргентини, яка в півфіналі розгромила команду Мексики з рахунком 3:0.

Аргентинці, які вважалися до початку турніру його головними фаворитами, з перших хвилин захопили перевагу, проте добре організована оборона мексиканців діяла чітко. Проте, у збірної Аргентини було декілька моментів для взяття воріт, але Хавьєр Дзанетті, Карлос Тевес і Ліонель Мессі свої шанси не використовували.

Мексиканці також атакували, але небезпеки біля воріт Роберто Аббондансьєрі виникали, в основному, після стандартних положень.

Хайнце
Красивий гол Габріеля Хайнце поклав початок розгрому мексиканців
У кінцівці першого тайму, коли йшов вже компенсований час, право на штрафний біля воріт суперників отримали аргентинці. Лідер команди Хуан Роман Рікельме не став бити по воротах, а навісив на кут воротарської, і Габріель Хайнце в стрибку переправив м'яч у ворота Освальдо Санчеса.

У другому таймі перевага аргентинців стала ще очевиднішою, і у результаті команда Альфіо Басиле забила ще два м'ячі. На 61-й хвилині після швидкої комбінації м'яч в штрафній мексиканців одержав Ліонель Мессі, який, помітивши, що Санчес вийшов з воріт трохи вперед, навісним ударом перекинув голкіпера.

Мессі
Майже кожний гол у виконанні Ліонеля Мессі - справжній шедевр
Через чотири хвилини після гола Мессі нападаючий збірної Аргентини Карлос Тевес заробив для своєї команди пенальті. 11-метровий реалізував Рікельме, який уразив ворота Санчеса ударом-парашутом.

До закінчення матчу в аргентинців було ще декілька можливостей для того, щоб збільшити свою перевагу, але підопічні Басиле у вигідних ситуаціях намагалися забити красиво, коли простіший удар міг привести до взяття воріт.

У вирішальному матчі в неділю команда Аргентини зіграє зі збірною Бразилії, яка напередодні добилася перемоги над збірною Уругваю в серії пенальті.

Мексиканці і уругвайці у суботу зіграють в матчі за третє місце.