ФК "Москва" звільнив головного тренера

Керівництво "Москви" звільнило головного тренера команди Леоніда Слуцького.

Генеральний директор ФК "Москва" Юрій Бєлоус оголосив про те, що головний тренер команди Леонід Слуцький залишить свою посаду після закінчення чемпіонату Росії 2007 року. 

Леонід Слуцький
Lenta.ru
Леонід Слуцький.
Бєлоус пояснив це кадрове рішення тим, що ФК "Москва" не виконав поставленого на сезон завдання. Слуцький підтвердив інформацію про свою відставку.

За тур до закінчення футбольного чемпіонату Росії ФК "Москва" посідає четверте місце, відстаючи від московського ЦСКА, який іде третім, на одне очко. За словами Бєлоуса, перед командою ставилося завдання посісти місце не нижче третього.

У 30-му турі російського чемпіонату з футболу (10 листопада) ФК "Москва" приймає "Луч-Енергію", а ЦСКА грає на виїзді з "Рубіном". У разі рівності очок ФК "Москва" випередить армійців за додатковими показниками.

Як розповів Юрій Бєлоус, він вже обговорив зі Слуцьким його відставку, і головний тренер зустрів рішення генерального директора з розумінням. Бєлоус підкреслив, що він задоволений тією роботою, яку наставник виконав за останні три з половиною роки.

Бєлоус повідомив також, що він говорив на тему відставки Слуцького з шістьма провідними гравцями команди, і саме від одного з них інформація потрапила в пресу. 

"Мені дуже шкода, що інформація про його (Слуцького) швидке звільнення з "Москви" вийшла з кола тих шести провідних футболістів команди, яких я запрошував до себе в кабінет. Я зроблю відповідні висновки. Вони не мали права нічого нікому говорити", - підкреслив генеральний директор ФК "Москва".

За словами Бєлоуса, він вже визначився з тим, хто змінить Слуцького на посаді головного тренера команди. Проте генеральний директор відмовився повідомити не тільки прізвище нового наставника, але й те, чи буде це російський тренер або закордонний фахівець.

Сам Леонід Слуцький підтвердив факт розмови з Юрієм Бєлоусом і додав, що рішення про відставку було ухвалене за обопільною згодою.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: