Формула-1 на порозі нового скандалу

Президент FIA вкрай роздратовано відреагував на коментарі, зроблені на його адресу.

Формулі 1, ймовірно, загрожує новий скандал, оскільки президент FIA Макс Мослі заявив, що команди-члени FOTA свідомо намагаються ввести в оману пресу, тому він має намір переглянути свої плани на майбутнє.

У середу Мослі домовився з керівниками асоціації FOTA за всіма пунктами, і загроза організації альтернативної серії минула.

Однак уже в четвер вкрай роздратовано відреагував на коментарі, зроблені на його адресу.

Мослі надіслав лист голові FOTA Луці ді Монтедземоло, вимагаючи публічних вибачень і навіть загрожують змінити своє рішення залишити посаду президента федерації.

У листі Макс Мослі пише наступне: "Оскільки ви і FOTA свідомо намагаєтеся ввести в оману пресу, відтепер я буду розглядати різні варіанти. Принаймні, до жовтня я залишаюся президентом FIA і зберігаю всю повноту повноважень.

А після цього питання про майбутнє керівника федерації будуть вирішувати автоклуби, які в неї входять, а не ви, і не FOTA. Учора в Парижі ми досягли домовленостей, щоб покласти кінець труднощам, з якими зіткнулася Формула-1. Важливою частиною цих домовленостей було те, що обидві сторони нададуть пресі позитивний і правдивий звіт.

Тому я був украй здивований, коли дізнався, що FOTA повідомила пресі, що пан Боері (президент сенату FIA) взяв на себе керівництво федерацією – як вам відомо, це абсолютно не відповідає дійсності. Неправда і те, що мене змусили залишити пост, і що після жовтня я не буду відігравати в федерації жодної ролі – це повний нонсенс.

Більш того, ви заявили пресі, що я був "диктатором": це звинувачення дуже серйозно ображає всіх 26 членів Всесвітньої ради з автоспорту, з 80-х років обговорювали і приймали всі правила Формули-1. Я вже не кажу про представників 122-х країн, які демократично підтримували все, що я і мої колеги по Всесвітньому раді робили протягом останніх 18-ти років.

Якщо ви хочете, щоб угода, яку ми уклали, отримала хоча б якісь шанси залишитися в силі, ви і FOTA повинні негайно змінити поведінку. Ви повинні виправити брехливі заяви, які ви вже зробили, і надалі утриматися від подібних заяв..."

Цей лист Мослі відправив FOTA до прес-конференції, яку команди у четвер провели в Болоньї. Мослі сподівався, що вибачення прозвучать вже там, однак цього не сталося.

Читайте також:

Розколу в Формулі-1 не буде

Вісім команд відмовились від участі у Формулі-1

Ferrari не візьме участі в чемпіонаті світу 2010 року

Оприлюднено новий список команд-учасників Формули-1

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: