Франція принизила Нідерланди і очолила групу в кваліфікації ЧС-2018

Голландія зазнала найбільшої поразки за останні 56 років.

У матчі відбіркового турніру чемпіонату світу-2018 на "Стад де Франс" Франція здобула перемогу над Голландією - 4:0.

Рахунок зустрічі відкрив нападник Антуан Грізманн вже на 14-й хвилині, дубль оформив півзахисник Тома Лемар (73, 88), а новачок "ПСЖ" Кіліан Мбаппе забив останній м'яч в грі (91).

На 62-й хвилині другу жовту картку за порушення правил отримав півзахисник голландців Кевін Стротман і був вилучений з поля.

Таким чином, Франція набрала дуже важливі три очки і обійшла в турнірній таблиці Швецію, очоливши групу.

Нагадаємо, збірна Японії достроково гарантувала собі участь в чемпіонаті світу-2018, здобувши перемогу в кваліфікаційному турнірі азіатської зони. Раніше подібного успіху домоглися Бразилія та Іран.

Зазначимо, що поразка збірної Голландії стала найбільшою для "помаранчевих" за 56 років. У листопаді 1961 року голландці з аналогічним рахунком поступилися Бельгії.