Футбол у Штатах популярніший за хокей

Вирішальний футбольний матч "Золотого Кубку КОНКАКАФ" між збірними США та Мексики дивилися на 41 % більше телеглядачів, ніж фінал Кубка Стенлі.


Вирішальний матч "Золотого Кубку КОНКАКАФ" (аналогу чемпіонату Європи з футболу) між збірними США і Мексики дивилися на 41 відсоток більше телеглядачів, ніж фінал Кубка Стенлі між "Анахаймом" і "Оттавою", передає Associated Press. 

Згідно з інформацією телевізійної мережі Univison, футбольний матч збірних зібрав у екранів 2,83 мільйони глядачів (що рівне рейтингу 2,5). Це вдвічі більше, ніж кількість глядачів аналогічного матчу 2005 року, коли в фіналі зустрічалися збірні США й Панами. Варто зауважити, що і в 2005, і 2007 роках американська команда вигравала цей трофей. 

Примітно, що в рейтингу Univison враховували тільки іспаномовних глядачів, оскільки англомовну трансляцію футболу вів канал Fox Soccer Channel, що має приблизно 30 мільйонів абонентів. Проте Fox Soccer дані щодо фіналу Gold Cup не складав. 

Щодо Кубка Стенлі, який транслював телеканал NBC, що має ширшу мережу глядачів порівняно з Univision і Fox Soccer, то вирішальний матч фінальної серії, в якому "Анахайм" з рахунком 6:2 розгромив "Оттаву", дивилися всього 2,005 мільйони чоловік (що дорівнює рейтингові 1,8).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: