Футболіст збірної Італії розгнівано відреагував на рішення тренера

Гравець хотів, щоб на полі з'явився інший футболіст.

Півзахисник збірної Італії Даніель де Россі дуже розгнівався, коли дізнався, що його збираються випустити у грі проти Швеції.

Футболіст "скуадри адзурри" хотів, щоб у важливому матчі на полі з'явився не він, а форвард Лоренцо Інсіньє, тому що саме італійській команді потрібно було забивати.

"Чому, чорт забирай, я повинен розминатися і готуватися? Нам не потрібно грати внічию, нам потрібна перемога!", - крикнув Де Россі, вказуючи в сторону саме Інсіньє.

У підсумку, обидва футболісти так і не з'явилися у грі, а збірна Італії не зуміла забити у ворота Швеції, та вперше з 1958 року залишилася за бортом чемпіонату світу, тому що перша зустріч між цими колективами завершилася перемогою шведської команди із рахунком 1:0.

Вже після матчу Де Россі прокоментував свій вчинок.

"Я просто сказав, що матч наближається до кінця, а нам потрібно перемагати, тому розминатися повинні нападники. Також я вказав на Лоренцо Інсіньє. Не мені було вирішувати, що краще з тактичної точки зору. Прошу вибачення, якщо я когось образив. В той момент я просто подумав, що, можливо, краще було б випустити Лоренцо Інсіньє", - підсумував Де Россі.

Окрім того, він та ще двоє гравців завершили виступи у національній команді.

Залиште свій коментар