Футболіста "Металіста" дискваліфікували завдяки його дружині

Валентин Слюсар використовував просто смішний препарат, який вживають для зниження зайвої ваги.

У допiнг-пробi півзахисника харківського "Металіста" Валентина Слюсара, яку зробили ще 13 травня після півфіналу на Кубок України проти полтавської "Ворскли", виявили заборонений препарат. Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ прийняв рішення дискваліфікувати футболіста.

Головний лікар Металіста Антон Худаєв прокоментував це рішення.

"Валентин прийняв лікарський препарат, який призначався не для поліпшення спортивних результатів. Однією зі складових цього препарату була речовина, яка відноситься до умовно допінгових і недобросовісний виробник не вказав, що ця речовина є складовою препарату", - повідомив Худаєв.

У підсумку Валентин Слюсар отримав дискваліфікацію до 25 серпня 2009 року, а головний лікар клубу отримав попередження.

Керівник медичного комітету ФФУ В’ячеслав Попов пояснив, як допінг потрапив в організм Валентина.

"Вiн використовував просто смiшний препарат, який вживають для зниження зайвої ваги. Його дружина його приймала i Валентин також вирiшив спробувати. На цьому й погорiв. Тому я вкотре молю футболiстiв — без вiдома клубного лiкаря, без медикiв збiрної не вживайте жоден медичний препарат! Це призводить до плачевних результатiв.

Тепер щодо термiну дисквалiфiкацiї. Футболiсту пощастило, що цей препарат виявився у системi зниження ваги i вiн не пiдiймає працездатнiсть органiзму. Через це таке мале покарання. Найприємнiше у данiй справi те, що Валентин сам у всьому зiзнався, вiн вiдмовився вiд проби "Б", вiн пiшов назустрiч i клубним лiкарям, i нам у медичному комiтетi ФФУ. Грамотно написав пояснювальну записку i не чинив жодних перешкод. Тому КДК прийняла таке поблажливе рiшення.

Валентин молодець, адже це препарат вiн приймав аби покращити свої фiзичнi кондицiї. Тобто вiн це робив для свого блага i користi команди, але не знав, чим вiн нашпигований", - сказав В’ячеслав Попов.

В’ячеслав Попов також повідомив, що аналiз проводився у Московськiй сертифiкованiй допiнг-лабораторiї. Звiдти вся iнформацiя йде не тільки у ФФУ, але й прямо в УЄФА.

Загалом, аналiзи українських футболістів проводяться у Росiї. У нашiй державi є своя лабораторiя, та вона до цього часу не сертифiкована.

Читайте також:

Тренування "Динамо" - від світанку до заходу

Бразилія вийшла в фінал Кубка Конфедерацій

Гіоане: жаль, що в "Динамо" не грає Роналду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: