Футболісти чемпіонату Італії оголосили страйк

Нові правила укладання контрактів в Італії обмежують право футболістів відмовлятися від переходів в іншу команду.

5-й тур чемпіонату Італії з футболу опинився під загрозою зриву через страйк італійських футболістів, котрий гравці проведуть 25 і 26 вересня.

Причиною страйку стали нові правила укладання контрактів, які запропонували ввести керівники клубів. Ці правила обмежують право футболістів відмовлятися від переходів в іншу команду.

Суть у тому, що якщо в період, який залишився за контрактом, футболіст відмовиться від погіршення фінансових умов, він змушений буде перейти в іншу команду, яка задовольнить його грошові запити.

Футболісти оголосили про своє рішення через заяву, яку зачитав громадськості захисник "Мілана" Массімо Оддо.

"Подальший розвиток ситуації залежить від дій футбольних чиновників. Якщо нашу позицію проігнорують, ми продовжимо страйк. Виходить так, що з гравцями звертаються як з об'єктами, але вже точно не як з людьми", - йдеться в заяві профспілки футболістів Серії А.

За словами президента асоціації гравців Серджто Кампана, за останні роки він давно не бачив, щоб футболісти були так рішуче налаштовані боротися за свої права.

"Зі сторони чиновників немає поваги, футболісти дізналися про їх рішення через газети", - сказав Кампана. Кампана також додав, що президент федерації футболу Італії Джанкарло Абете запропонував зустрітися сторонам для обговорення цього питання в понеділок у Римі.

Зазначимо, що заяву про проведення страйку підписали гравці, що представляють усі 20 клубів Серії А.

Читайте також:

Половина туристів на Євро-2012 приїдуть з Росії

Київське "Динамо" є найпопулярнішим клубом у Європі

Україна зіграє з Нідерландами за вихід на Євро-2011

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: