Футболісти "Динамо" відвідали святе місто

Після десяти днів напруженої роботи на тренувальному зборі футболісти київського "Динамо" відвідали Єрусалим.

Кожен візит "Динамо" в Ізраїль супроводжується екскурсією в стародавнє місто Єрусалим. Після десяти днів напруженої роботи на тренувальному зборі у гравців накопичилася втома, а зміна вражень і нові емоції звичайно корисні в монотонній підготовці до сезону.

Багато хто з гравців раніше неодноразово бував в Єрусалимі. Шовковський, наприклад, пам'ятає візити кінця 90-х років, коли команду очолював Лобановський. Але є футболісти, для яких нинішній приїзд на землю обітовану перший в житті. Для них тут все дивину, а значить – особливий інтерес.

Традиційно екскурсія розпочалася з відвідання кварталів старого міста. Тут всі бажаючі змогли придбати сувеніри в численних крамницях і магазинах. Гравці та тренери переважно цікавилися іконами, оберегами, хрестиками.

Кожний камінь, кожна п'ядь землі в Єрусалимі овіяна легендами, перекази яких обізнані люди можуть вести годинами. Гравці з цікавістю розглядали численні музеї і храми, заходили в крамниці. Коли делегація із сорока чоловік, всі як один одягнених у сині спортивні штани та куртки, розтягнулася по вузькій вуличці, екскурсовод голосно попросив команду "не розтягуватися". Олег Гусєв переклав слова гіда на футбольну мову: "Хлопці, тримайте щільність в лініях".

З легкою усмішкою на обличчі вийшов з магазину Михалик. Як виявилося, Тарас залишився задоволений не тільки покупками, а й самим процесом їх придбання.

"Тут, напевно, торгуватися вчать з пелюшок. Причому саме в спілкуванні з покупцями люди отримують насолоду. Мені сподобалася одна ікона, яку торговець оцінив у 170 доларів. Сусідню, трохи меншу розмірами, вибрав Кирило Петров. У результаті добре збили ціну. Зупинилися на ціні сто доларів за дві, а могли, напевно, ще дешевше. Придбав ікону, а заодно підняв собі настрій", - відкрив премудрості покупок в Єрусалимі Тарас Михалик.

Останнім пунктом екскурсії стала знаменита Стіна Плачу. Тут, як вважається, найближче до Бога, люди приходять сюди молитися без малого чотири тисячі років. Це місце збирає мільйони людей з усього світу. До бразильських легіонерів Маграо і Алмейди, наприклад, підійшла група молодих людей, почавши вести жваву бесіду. Виявилося, це туристи з Бразилії. Загальне пожвавлення викликав золотий Менор (факт, що в ньому 50 кілограмів чистого золота), подарований Інституту Храму в Єрусалимі президентом "Арсеналу" Вадимом Рабиновичем.

Перед від'їздом до Кейсарії команда в дружній обстановці пообідала у вірменському ресторані. Гравці показували один одному придбані сувеніри, обговорювали футбольні новини. "Тренування в шість", - на завершення обіду оголосив Валерій Газзаєв. З кутка закладу, де сиділо веселе тріо бразильців, пролунав тонкий голос Бетао: "Серйозно?". "Дуже навіть серйозно!", - посміхаючись закінчив Валерій Газзаєв.

Читайте також:

Екс-селекціонер "Динамо" розповів правду про трансфери киян

Суркіс: "Динамо" не потребує новобранців

"Динамо" виграло перший матч у 2010 році

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: