Футболісти київського "Динамо" розповіли про свої шкільні роки

Гравці "Динамо" згадали, як пройшли їхні шкільні роки, чи легко давалося навчання, і які предмети у них були улюбленими.

Футболісти київського "Динамо" в День знань згадали, як пройшли їхні шкільні роки, чи легко давалося навчання, і які предмети у них були улюбленими.

Воротар Станіслав Богуш:

- Пам'ятаю, в перший клас 1-го вересня йшов у формі, з квітами та портфелем, а на лінійці нам вручили букварі. Звісно, такі події запам'ятовуються на все життя. Перші три роки навчався з задоволенням, а потім інтерес до навчання пропав, і я ґрунтовно переключився на футбол. В цілому, був хорошистом, але й трійки бували.

Найкраще давалася мені англійська мова. Я міг прийти на урок, не виконавши домашнього завдання, достатньо було лише почитати щось на перерві. Вчителька двійку не ставила, бо вже міг щось відповісти. Тепер ці знання знадобилися, оскільки ми з командою часто їздимо в різні країни, та й у спілкуванні з хлопцями-іноземцями без англійської мови нікуди.

У спорті доводиться вибирати - або футбол, або навчання. Тому останні роки я в школі майже не з'являвся, у мене було вільне відвідування, оскільки вже почав працювати з другою командою запорізького "Металурга". У нас був спецклас, так що з уроків фізкультури вчителі часто відпускали, щоб ми могли раніше піти на тренування.

Захисник Горан Попов:

- Якщо чесно, я не вважав цей день святом, бо завжди з величезними зусиллями йшов до школи і зовсім не хотів вчитися. Лише в міру того, як дорослішав, розумів, наскільки освіта важлива в житті. А в дитинстві я з задоволенням ходив тільки на уроки фізкультури. З цього предмету у мене завжди були одні п'ятірки, в той час як по інших - трійки і четвірки. Найбільше на світі не любив фізику і математику. На щастя, вони мені в житті не знадобилися.

Захисник Євген Хачеріді:

- Пам'ятаю, після канікул ніколи не хотілося йти до школи. Ще не любив квіти, навіть якщо всі діти на лінійку приходили з букетами, я їх майже ніколи з собою не брав. Вчився посередньо. Як і всім хлопцям, мені подобалися уроки фізкультури та праці, також історія мені здавалася цікавою. А точні науки були для мене справжньою головоломкою.

Через мою погану поведінку в школу часто викликали батьків. Мало того, що я по коридорах носився, так ще й часто бився з іншими хлопцями.

Читайте також:

Янукович платитиме школярам за бездоганну українську мову

Перше вересня: як пройшов День знань у VIP-персон

1 вересня VIP-учнів: Ющенко, Кінах і Порошенко пішли до школи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: