Футболісти "Рубіна" отримують лише премії

Курбан Бердиєв розповів, що футболісти "Рубіна" вже три місяці не отримують зарплату.

Курбан Бердиєв
РИА Новости
Курбан Бердиєв
Головний тренер казанського "Рубіна" Курбан Бердиєв розповів про тріумф команди на внутрішній арені і повідомив, що чемпіони країни нинішнього року вже три місяці не отримують зарплату, натомість регулярно отримуючи премії.

- Яке золото далося вам важче?
- Я вважаю, що нинішнє. Ми не ставили офіційного завдання, але вже в січні говорили про це між собою. Про те, що потрібно і грою, і, звісно, місцем у таблиці довести закономірність минулорічного успіху. Настрій у хлопців був, а додалося до нього те, що вони стали більш досвідчені. Ну і, звичайно, на гру "Рубіна" вплинув прихід Алехандро Домінгеса.

- Після матчу з "Зенітом" президент клубу Олександр Гусєв сказав, що пропозиції є майже по всіх гравцях.
- Так, є.

- Як з цим боротися? Розмови, гроші, вмовляння?
- Все, разом узяте. Зараз тільки Олександр Рязанцев і Алехандро Домінгес юридично мають право залишити клуб. Всі інші – на контрактах. Але ми чудово розуміємо, що якщо будуть серйозні пропозиції – як для клубу, так і для гравця, – доведеться їх розглядати. Хоча і керівництво республіки, і рада директорів "Рубіна" проти того, щоб когось продавати. З цього приводу в нас ще будуть зустрічі.

Потрібно визначитися і з завданнями на наступний рік. Всі кажуть: мовляв, у "Рубіна" гроші є. Але насправді вже кілька місяців гравці не отримують зарплати. Так що нема їх, цих грошей. Можете у хлопців спитати.

- Ви серйозно?
- Звичайно, потім спонсори все "закриють", але сьогодні грошей немає. Ми наказуємо хлопців: потерпіть. Премії платимо, а зарплату – ні. 5 грудня буде три місяці, як її не виплачують. З боку гравців є розуміння, що "Рубін" свої зобов'язання виконає. Але коли хлопцям пропонують зарплати, на які ми піти не можемо, – треба з ними розмовляти.

- Ви не раз говорили, що "Рубін" – дітище республіки. Але чи в змозі зараз Татарстан підтримувати змужнілу дитину з її потребами?
- Для цього робиться все можливе, хоча в нинішніх умовах це непросто. І говорити треба не тільки про "Рубін", а взагалі про розвиток футболу в республіці. Чому я кажу про кваліфікованих дитячих тренерів та їх навчання? Тому що вони потрібні не тільки в клубі – у всьому Татарстані. Є ідея створити факультет при держуніверситеті, що займається підготовкою саме дитячих тренерів. А поля? Хіба ми можемо порівнятися з "Ак Барсом"? Скільки в республіці льодових палаців спорту – тридцять з гаком! І скільки у нас штучних полів?! Проїжджав тут повз одне село. Дивлюся – що таке? Відповідають: "Льодовий палац". – "Не може бути!" І справді - ветерани та діти потихеньку катаються. З футболом навіть порівняти неможливо. Але це – поки що...

Читайте також:

Футболісти "Рубіна" бурхливо святкували перед грою з "Динамо"

"Динамо" полетіло в Казань з трьома захисниками

Суперники "Динамо": "Рубін" - чемпіон, "Інтер" переміг, а "Барселона" втратила очки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: