Футболісти "Шахтаря" розповіли, як вчилися у школі

У День знань футболісти "Шахтаря" Василь Кобін і Олександр Чижов згадали свої шкільні роки.

Захисники донецького "Шахтаря" Василь Кобін і Олександр Чижов відвідали донецькі школи і розповіли про свої шкільні роки.

Василь Кобін

"Вчився у школі в селі Страбичово Закарпатській області, дев'ятирічці. У ній я вчився до п'ятого класу, а потім переїхав до міста", - почав Кобін.

"Мою першу вчительку звали Єлизавета Павлівна ... (Після паузи.) Хоча ні - першою моєю вчителькою була Маріанна Василівна, але через два місяці вона пішла в декрет, і прийшла Єлизавета Павлівна! Хочу передати їм привіт і взагалі всім вчителям, які мене вчили!", - розповів Василь.

"Коли йшов у перший клас, для мене це було, звісно, щось нове. Тому, з одного боку, була боязнь. А з іншого - цікавість і величезне бажання піти в школу і набратися знань. Пам'ятаю, мама вдягла на мене білу сорочку з якоюсь дуже незручною штукою зверху. Точно не пам'ятаю, що конкретно заважало. Напевно, метелик. Загалом, було дуже незручно. А ще я не любив на 1 вересня носити квіти", - зізнався захисник "гірників".

26-річний футболіст дуже любив всесвітню історію і географію. І за його словами, зараз часто користується знаннями, які отримав у цій сфері.

"А ось такі предмети, як алгебра, геометрія, хімія, я дуже не любив. Так і в житті вони поки мені не стали у нагоді", - підсумував Кобін.

Олександр Чижов

"Дуже приємно було в такий день відвідати цю школу, атмосфера дуже весела і невимушена. Згадав свої шкільні роки ...

Скажу чесно, з першого по п'ятий клас був практично відмінником. З шостого по сьомий навчався дуже погано, тому що закинув навчання через футбол, але потім тато дізнався, як я вчуся ... і я знову став добре вчитися", - з посмішкою розповів Чижов.

Читайте також:

Футболісти київського "Динамо" розповіли про свої шкільні роки

Срна: не піду з "Шахтаря" ні за які гроші

Луческу: "Шахтар", "Порту" і "Зеніт" боротимуться за вихід з групи

"Шахтар" розпочав випуск продуктів харчування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: