Футболісти "Зеніту" знялися у еротичній фотосесії

У зйомках взяли участь Анюков, Корніленко, Крижанац, Ломбертс, Малафєєв, Мейер, Зирянов.

Івіца Крижанац
adlife.spb.ru
Захисник Івіца Крижанац
Футболісти пітерського "Зеніту" взяли участь у рекламній кампанії мережі фітнес-клубів.

Рекламна кампанія World Class являє собою напівголі фотографії за участю ключових гравців знаменитого російського футбольного клубу. У зйомках взяли участь Олександр Анюков, Сергій Корніленко, Івіца Крижанац, Ніколас Ломбертс, В'ячеслав Малафєєв, Фернандо Мейра, Костянтин Зирянов.

Поки неясно, як відреагують вболівальники "Зеніту" на рекламну компанію з їх оголеними кумирами. Відомі своїм суворим кодексом і традиціями фанати можуть не оцінити новий, нетрадиційний імідж їх футбольного клубу.

Варто, втім, відзначити, що подібний хід не є новим в рекламі. Російський проект World Class виконаний в традиціях календаря Dieux du Stade ("Боги стадіону"), який з 2001 року випускає французький регбі-клуб Stade Français. Саме цей клуб вважається піонером у просуванні оголених спортсменів. У французькому плакаті регбіст прикриває овальним м'ячем причинне місце, а на російському - круглий м'яч приховує настільки безневинний об'єкт, як чоловічі груди. Правда, в Європі проект став користуватися не меншою популярністю серед жінок, ніж календарі виробника шин Pirelli серед чоловіків. До того ж, вони стали популярними і серед представників секс-меншин.

Читайте також:

Російська біатлоністка оголилась перед Олімпіадою

Дружини футболістів збірної Росії роздягнулись для календаря

Баскетболістки збірної Білорусі оголилися для календаря

Чеські футболісти знялися у еротичному календарі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: