Футбольна мафія труїла і викрадала футболістів

футбольна мафія не гребувала кримінальними методами для виведення з ладу окремих гравців перед важливими іграми.

Європейський футбольний скандал обростає все новими подробицями.

Як заявив адвокат одного з обвинувачених у організації договірних матчів Буркхард Бенекен, слідство вже має у своєму розпорядженні дані про участь у скандалі лікарів та кухарів команд. За словами адвоката, вони отримували вказівки отруїти окремих гравців, з тим, щоб вони не могли прийняти участі в іграх.

Футбольна мафія оперувала десятками мільйонів євро і не зупинялася перед кримінальними методами для досягнення своїх цілей, включаючи отруєння і викрадення людей.

Провідні футбольні функціонери Німеччині вже заявили, що шоковані масштабами скандалу. "Масштаби скандалу, що охопив практично всю Європу, і його глибина воістину жахливі", - заявив, зокрема, менеджер національної збірної і екс-нападник збірної Німеччини Олівер Бірхофф.

Голова Федерального відомства кримінальної поліції Йорг Цирке заявив, що футбольний скандал наочно продемонстрував зростаючі зв'язки між злочинними спільнотами в різних країнах.

Земельний уряд Баварії у зв'язку зі скандалом має намір звернутися із законодавчою ініціативою до представництва земель - Бундесрат. У законопроекті пропонується ввести кримінальне покарання за використання спортсменами допінгу і корупцію в спорті.

Нагадаємо, що УЄФА більш детально розслідує сім ігор континентальних клубних турнірів. Розслідування ведеться відносно п'яти клубів:" Тирана "(Албанія)," Дінабург "(Латвія ), "Влазнія" (Албанія), "Інтерблок" (Словенія) і "Гонвед" (Угорщина).

Читайте також:

УЄФА назвала договірні матчів

З київського "Динамо" можуть зняти три очки

Суркіс: Ахметов прекрасно знає номер мого телефону

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: