Футбольні судді України погрожують Суркісу бойкотом

Футбольні арбітри написали відкритий лист на адресу президента ФФУ Григорія Суркіса і в.о. президента ПЛУ Віталія Данілова.

Футбольні арбітри, що обслуговують матчі Прем'єр-ліги написали відкритий лист на адресу президента Федерації футболу України Григорія Суркіса і в.о. президента Прем'єр-ліги Віталія Данілова.

У листі йдеться про наступне:

Арбітри Прем'єр-ліги просять у зв'язку з неадекватною ситуацією навколо арбітражу при проведенні матчів чемпіонату України вирішити основне питання, а саме скасувати пункт про переведення в 2-ю лигу арбітрів після отримання 2-х незадовільних оцінок у матчах Прем'єр-ліги.

У випадку, якщо рішення не буде прийнято, арбітри залишають за собою право не виходити на поле для проведення матчів Чемпіонату України починаючи з 25 туру (24-26 квітня 2009 р.)

Під цим листом підписались наступні арбітри: Абросімов Євген, Венгер Євген, Геренда Євген, Годулян Віталій, Грісьо Юрій, Дердо Олександр, Деревінський Олег, Даньковський Сергій, Задиран Сергій, Зубарєв Олег, Іщенко Ігор, Можаровський Юрій, Орєхов Олег, Покидько Ігор, Родіоненко Михайло, Сіренко Володимир, Швецов Віктор, Лисенчук Сергій, Шандор Андрій.

У листі зазначається, що відсторонення від проведення матчів після отримання 2-х незадовільних оцінок - це нонсенс, як і сама система їх виставлення, не використовується в жодній демократичній європейській країні. Це не вписується ні в один з пунктів конвенції з арбітражу в рамках УЄФА. Дана система покарань не дозволяє якісно проводити матчі, через побоювання отримати незадовільну оцінку.

Крім того, були затронуті питання фінансування арбітрів. Зокрема, на сьогодення оплата арбітражу затверджена в гривнях без урахування інфляції та зміни курсу. На думку арбітрв - це значне скорочення їх оплати(40%).

Арбітри пропонують з сезону 2009/2010 рр.. проводити оплату за двома позиціями: щомісячна заробітна плата + бонус за кожний проведений матч.

Крім того, арбітри торкнулися у листі інших, буденних питань.

Реакції зі с торони ФФУ і Прем'єр-ліги на даний момент немає.

Читайте також:

Делегація УЄФА на чолі з Мішелем Платіні прибула в Україну

Зіграно найдовший футбольний матч в історії

Андрій Шевченко обиратиме між "Динамо" і "Зенітом"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: