Футбольні судді заробляють за матч 12 тисяч гривень

Український арбітр Олег Зубарєв розповів, що у Прем'єр-лізі арбітр в полі отримує 12 тисяч гривень, асистент - половину від цього.

44-річний український футбольний арбітр Олег Зубарєв розповів про зарплату арбітрів, які обслуговують матчі чемпіонату України.

"У Прем'єр-лізі арбітр в полі отримує 12 тисяч гривень, асистент - половину від цього", - зізнався Зубарєв.

На думку Зубарєва український футбол повинен прийти до професійного суддівства, коли кожен рефері буде тільки судити, а не працювати ще в одному або декількох місцях.

"Оплата роботи повинна підвищуватися. Адже подивіться на провідних футболістів "Шахтаря" - вони отримують мільйони доларів на рік. Найкращі арбітри не можуть одержувати настільки менше. При цьому бувають травми, лікування, ми їздимо на збори, орендуємо бігові доріжки, басейни; всі ці послуги для футболістів оплачують клуби, а ми - самостійно", - розповів Зубарєв.

Також Зубарєв розповів про нововведення куратора футбольного суддівства П'єрлуїджи Колліни.

"Перше - він зумів добитися того, щоб припинити постійний тиск на арбітрів з боку тренерів і футболістів через пресу. Зараз цього набагато менше.

Друге - посилив наш самоконтроль, з одного боку, і ввів датчики, які передають інформацію про наш фізичний стані на відстані.

Третє - він постійно з нами спілкується, що допомагає знімати багато спірних питань. Наприклад, Колліна навів порядок з визначенням, коли гра рукою є порушенням правил, а коли - ні. Раніше ми йшли врозріз з усією Європою і повинні були ставити пенальті за будь-яке торкання м'яча рукою. Зараз ми судимо ці моменти так, як в міжнародних змаганнях.

Проблем стало набагато менше, адже в командах теж знайомі з подібними вимогами.

Ну і, звичайно, інша система покарань. Нема дискваліфікацій на місяць, два або до кінця сезону за незадовільну оцінку. Ви ж бачите, ніхто довго без діла не простоює. Може бути сказано, що ти відпочинеш тиждень, відновишся психологічно, підтягнешся теоретично. Поки це дає очевидні позитивні зрушення в роботі українського суддівського корпусу", - розповів Зубарєв.

Читайте також:

Названо варіанти імен для талісманів Євро-2012

Дрогба розповів про вплив Шевченка на свою кар'єру

Ліппі: ситуація з Україною незабаром проясниться

Офіційно! Збірна України зіграє з Францією у 2011 році

Буряк з Блохіним готові очолити київське "Динамо"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: