Футбольний подарунок Нельсону Манделі

Зірки світового футболу приїхали до столиці ПАР, щоб привітати з днем народження людину, яка стала символом боротьби з расизмом.

Нельсону Манделі виповнилося 89 років. Легенди світового футболу прибули до Кейптауну, щоб подарувати показовий матч людині, яка стала символом боротьби з расизмом. 

Від імені ФІФА Манделі вручили футбольну майку з цифрою 89 на спині і числом 46664 на грудях. Це тюремний номер колишнього в'язня апартеїду. 

"Цей матч – не просто гра. Він символізує силу спорту по об'єднанню людей", – сказав ювіляр. 

Футбольний матч "90 хвилин для Мандели" за участю таких віртуозів м'яча, як Пеле, Гулліт, Веа і Ето'О, був організований ФІФА. Матч команд найкращих гравців Африки і гравців з інших регіонів світу завершився нічиєю 3:3. 

Того ж дня почесним членом ФІФА стала "Футбольна асоціація Макана", яку заснували в'язні політичної в'язниці ПАР на острові Роббен. 

Це стало початком оголошеній ФІФА кампанії проти расизму на футбольному полі і трибунах стадіонів напередодні чемпіонату світу з футболу, який в 2010 році пройде у ПАР. 

А тюремний номер в'язня Мандели - 46664 –сьогодні є назвою міжнародного Фонду з боротьби зі СНІДом на африканському континенті.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: