Футбольний суд визнав нелегітимними вибори президента Прем'єр-ліги

Вибори президента ПЛ визнані такими, що не відповідають вимогам Статуту ПЛ і нормам чинного законодавства України.

16 липня у Києві відбулося засідання контрольно-дисциплінарного комітету (КДК) Федерації футболу України (ФФУ), яка є органом футбольного правосуддя першої інстанції.

Члени КДК (або, в термінології, яка застосовується УЄФА, футбольні судді) розглянули заяву ФК "Металіст", в якому клуб поставив питання відповідності процедури і суті обрання президента Прем'єр-Ліги (ПЛ) вимогам статуту цієї організації і нормам чинного законодавства.

Інтереси ФК "Металіст" в суді представляв юрист клубу. У ході розгляду справи було встановлено, що заява ФК "Металіст" про порушення основних норм Статуту ПЛ і, зокрема, статті 16 Статуту цієї організації, повністю підтвердилася.

У згаданій статті Статуту, яка регулює процедуру обрання президента ПЛ, імперативно стверджується, що президент ПЛ обирається власниками клубів, і передача голосу не дозволяється. Це положення було грубо порушено 1 липня, коли в голосуванні взяли участь представники клубів.

Крім цього, футбольні клуби "Закарпаття" та "Оболонь", які прийняли участь у голосуванні, не були в установленому порядку обрані до складу ПЛ, оскільки не мали атестату ФФУ, що дає право грати в ПЛ. Таким чином, кворуму необхідного для прийняття рішення для обрання президента ПЛ, не було.

Футбольний суд розділив позицію ФК "Металіст" і головуючий оголосив рішення, згідно з яким:

- Вибори президента ПЛ визнати такими, що не відповідають вимогам Статуту ПЛ і нормам чинного законодавства України;

- Рекомендувати ПЛ провести вибори президента цієї організації у відповідності з діючим Статутом.

Як повідомляє прес-служба "Металіста", клуб в повній мірі задоволений рішенням, прийнятим органом футбольного правосуддя.

Читайте також:

Суркіс: суд законно ліквідував Прем'єр-лігу

Данілов: хочемо отримати чітку позицію ФФУ щодо дій ФК "Дніпро"

В українському футболі заборонені іноземні судді

Суркіс дав Прем'єр-лізі 30 днів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: