Футбольний агент про гру збірної України з Ісландією: виглядали, як лайно в ополонці

Менеджер дуже палко "пройшовся" по деяких гравцях української команди.

Футбольний фахівець В'ячеслав Заховайло не залишився осторонь від гри збірної України проти Ісландії.

Слід зазначити, що команда Андрія Шевченка двічі пропустила від господарів та у підсумку програла один з найважливіших матчів у групі.

"У футболі від любові до ненависті лише один програний матч. Повністю провалили другий тайм. Було дуже помітно, що сил не вистачило, не встигли відновиться. Повністю розчарували гравці, які не грали проти Туреччини, - за логікою сил у них повинно було бути більш ніж достатньо.

Малиновський не для великих завдань, бажання багато, але ... немає відповідного рівня майстерності і грати в основі збірної йому зарано. Те ж стосується і Коваленка. Занадто багато було роздано йому авансів, але, на мій погляд, в збірній грає по блату. Пан Ракицький ... склалося враження, що зробив всім нам послугу, що вийшов на поле. Ось з нього і Ярмоленка попит повинен бути великий. Степаненко намагався, але сил у нього явно не вистачало", - цитує слова агента dynamomania.

Єдиний, кому не дісталося від Заховайла став Євген Коноплянка

"Єдиний гравець, який заслуговує на похвалу, - це Коноплянка ... Ну а решта ... це так ... виглядали як лайно в ополонці. Так що критика цієї поразки цілком заслужена", - резюмував В'ячеслав Заховайло.

Нагадаємо, що після цієї поразки "синьо-жовті" опустилися на 3 рядок у турнірній таблиці кваліфікаційного раунду до чемпіонату світу 2018 року. В активі команди Андрія Шевченка залишилось 14 балів після 8 проведених турів.

Залиште свій коментар