Футбольний агент: у "Металіста" і "Карпат" немає шансів у Лозанні

Футбольний агент Павло Філіппов вважає, що спортивний арбітражний суд у Лозанні опиратиметься на факти, які проти "Металіста" і "Карпат".

Футбольний агент Павло Філіппов прокоментував рішення Апеляційного комітету Федерації футболу України щодо договірного матчу "Металіст" - "Карпати" (2008 рік).

- Я давно стежу за всією цією історією. Ще три роки тому керівництво українського футболу заявляло, що нещадно боротиметься з договірними або, як їх ще називають, дивними матчами. І, наскільки я розумію, футбольні боси тримають своє слово.

Що ж стосується того, що рішення залишено в силі... Напевно, доказів провини обох команд предостатньо. Інакше не тільки до дискваліфікації гравців і тренерів, а також до позбавлення "Металіста" бронзових нагород справа просто не дійшла б. Та й розголосу в цьому випадку не робили б. Хіба мало у кого і за якими матчами виникають закономірні запитання. Без доказів всі підозри - лише порожній звук і не більше того.

- А що футбольною мовою означає умовна дискваліфікація, якій піддали всіх футболістів "Карпат", які брали участь в тому нещасливому поєдинку?
- На мій погляд, це чисто профілактичний захід. І певна міра тиску на саму команду. Тому що тепер всі ці футболісти знають, що перебувають "на олівці". А, значить, з їх сторони протягом цих двох років випробувального терміну можна гарантувати просто кристально чесний футбол. І потім, адже не встановлено, що всі гравці, які були на полі в той вечір, знали про досить специфічний характер поєдинку.

- Тобто, ви вірите, що матч трирічної давності був договірним?
- У мене немає підстав цьому не вірити. Було проведено розслідування, всі факти були ретельно перевірені. Так що мені лише залишається тільки визнати цей сумний факт, який був встановлений і спеціальною комісією, і КДК Федерації футболу України, і Апеляційним комітетом.

- Що скажете про те, що керівництво "Металіста" і "Карпат" мають намір подати скарги в Арбітражний спортивний суд в Лозанні?
- Це їх повне право. Якщо вони не згодні з рішенням своїх футбольних властей, то можуть оскаржити їх у міжнародних інстанціях.

- І які їхні шанси на виправдання і зняття дискваліфікації?
- Мені здається, що їх практично немає. У нас з одного боку є емоційні заяви керівників "Металіста" і "Карпат". А, з іншого боку, факти, якими оперує українська футбольна влада. Думаю, що суд в Лозанні буде спиратися саме на факти.

Читайте також:

"Металіст" буде боротися за справедливість в Лозанні

З "Металіста" і "Карпат" знімуть очки у наступному сезоні

Ярославський: дії проти "Металіста" - це свавілля господарів "Динамо"

Як футболіст "Карпат" зізнався про договірний матч (відео)

Саленко: "Металіст" покарали як конкурента за місце в Лізі чемпіонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: