Футбольний клуб "Маріуполь" показав свій новий логотип

Емблему обирали вболівальники команди.

Футбольний клуб "Маріуполь", який раніше носив назву "Іллічівець", продовжує зміну іміджу перед стартом сезону в Прем'єр-лізі.

Клуб представив нову емблему, з якою виступатиме в новому сезоні.

Вболівальники кілька днів обирали між трьома варіантами на сайті клубу. Перемогла емблема, яка набрала більше 65% голосів.

"В обраному логотипі вдало поєднуються всі необхідні елементи нашого міста, регіону та, звичайно ж, приазовської футбольної команди. По-перше, це кольори - синій і помаранчевий.

Маріуполь - це столиця Приазов'я і місто, де помаранчевий колір ласкавого південного сонця зустрічається з насичено синім кольором теплих глибин Азовського моря. До того ж синьо-помаранчеві кольори давно визнані клубними кольорами фанатами нашої команди.

По-друге, неформальним символом маріупольської команди вважається приазовська чайка, яка зображена у верхній частині емблеми. Офіційний символ Маріуполя (стилізований якір) зображений у другій частині лого. Нарешті, органічно в канву нового лого вписаний і рік заснування міської футбольної команди (1960)", - повідомляється на сайті клубу.

логотип маріуполь
fcilich.com

Зазначимо, що команда достроково стала переможцем сезону у Першій лізі і оформила право на підвищення в класі.

Нагадаємо, що до цього клуб носив назву "Іллічівець", а з наступного сезону гратиме в Прем'єр-лізі під назвою "Маріуполь".

Залиште свій коментар