Футбольний матч на Черкащині закінчився гучним скандалом (відео)

Вболівальники МФК "Христинівка" влаштували погоню за арбітром, який засудив їх команду.

Матч чемпіонату Черкаської області між командами МФК "Христинівка" та ФК "Зоря" Білозір'я, в якому розігрувалися бронзові медалі чемпіонату, закінчився гучним скандалом, пише Олександр Неситов з сайту Христинівка.соm.

Перемогу у матчі здобути гості з рахунком 3:2, забивши вирішальний гол з порушенням правил на 10-й компенсованій хвилині до матчу (футболістів "Зорі" влаштовувала лише перемога).

Справа в тому, що гравець, який забивав м'яч, підіграв собі рукою, а суддівська бригада не помітила цього порушення (подейкують, що за потрібний для "Зорі" рахунок суддя отримав 35000 гривень).

Христинівські вболівальники, яких на трибунах було не менше тисячі, були переконані в несправедливому суддівстві, тож вирішили розібратися з суддею по-чоловічому. Той був змушений рятуватися втечею.

Врешті-решт, незважаючи на свій гнів, вболівальники зуміли залишити емоції при собі, обмежившись словесною лайкою на адресу судді.

"Те, що сталося в останньому турі? Звичайно, сталося "ЧП". Я це передбачав і від цього застерігав, - розповів тренер МФК "Христинівка" Віктор Мітасов. - Чому така подія трапилась? Кілька тижнів назад в Катеринополі проходила гра "Чорнобая" з "Катеринополем", ми приїхали подивитися на цю гру, там також були і уманчани. Основним інспектором був Шланчак з Городища – це батько того Шланчака, який знищив нам гру з Уманню в Христинівці, в якій у нас відібрали очко, а собі записали два. На останніх хвилинах було порушення і цього Шланчака дискваліфікували. Але вся ця група Шланчаків працює на Умань. Ми опротестували. Це було в середу, а в четвер було призначення суддів, а ми знали, що вони зібралися, щоб домовитися, що з цього складу хтось буде судити гру Христинівки в Умані. І комітет по призначенню суддів призначив центральним суддею Ліхатворцева. Ми замінили, але на кого? – Цибулька з Канева. Замінили ще раз – на Баранова з того ж Канева. Він нам зіпсував гру, але нам пощастило і ми виграли. На цю гру нам знову призначили того ж Цибулька, якого вдалося уникнути в попередній грі.

Якщо в когось позиція, що суддя правий, то ми грали із другою командою в області, а я вважаю, що Білозір'я – це перша команда в області, в якій заступник голови федерації футболу України є президентом цього клубу, в якій багато гравців грали у вищій лізі, команда, яка тренується тричі на тиждень і грають разом вже три роки… І ми, які два місяці назад створили команду, тренуємося не частіше разу на тиждень та проглядаємо ігри, в тому числі і свої, по телевізору, аналізуючи… То якими б ми не були ідеальними, які б в команді не були тренери та футболісти – ми не зможемо за такий короткий період протистояти такій команді. А коли ще й суддя витворяє, що завгодно – то це майже нереально", - повідав Мітасов.

Аргентинському футболісту зламали ногу під час матчу (відео)