"Галатасарай" поїде до Швеції. Результати жеребкування перших відбіркових раундів Ліги Європи

Представники України боротимуться за трофей з третього раунду.

У швейцарському Ньоні відбулося жеребкування двох стартових відбіркових раундів нового розіграшу Ліги Європи.

Перший відбірковий раунд (29 червня і 6 липня)

"Маккабі" Тель-Авів (ISR) - "Тірана" (ALB)

"Кайрат" (KAZ) - "Атлантас" (LTU)

"Бейтар" Єрусалим (ISR) - "Вашаш" (HUN)

"Ордабаси" (KAZ) - "Широкі Брієг" (BIH)

"Црвена Звезда" (SRB) - "Флоріана" (MLT)

"Валлетта" (MLT) - "Фольгоре" (SMR)

"Вентспілс" (LVA) - "Валюр" (ISL)

"Сент-Джонстон" (SCO) - "Тракай" (LTU)

"Одд" (NOR) - "Беллімена Юнайтед" (NIR)

"Шахтар" Солігорськ (BLR) - "Судува" (LTU)

"Младость" Лучани (SRB) - "Інтер" Баку (AZE)

"Чихура" (GEO) - "Альтах" (AUT)

"Фола" (LUX) - "Мілсамі" (MDA)

"Партизани" (ALB) - "Ботев" (BUL)

СО "Санта-Колома" (AND) - "Осієк" (CRO)

"Зоря" Бєльці (MDA) - "Сараєво" (BIH)

"Бала Таун" (WAL) - "Вадуц" (LIE)

"Вааса" (FIN) - "Олімпія" Любляна (SVN)

"Коннас-Кі" (WAL) – "ГІК" (FIN)

"Сейняйокі" (FIN) - "КР Рейк'явік" (ISL)

"Ширак" (ARM) - "Горіца" (SVN)

"Зіра" (AZE) - "Діфферданж" (LUX)

"Войводіна" (SRB) - "Ружомберок" (SVK)

"Слован" (SVK) - "Пюнік" (ARM)

"Работнічки" (MKD) - "Тре Пенне" (SMR)

"Рейнджерс" (SCO) - "Прогрес" (LUX)

"Домжале" (SVN) - "Флора" (EST)

"Крузейдерс" (NIR) - "Лієпая" (LVA)

"Нимме Калью" (EST) - Б-36 (FRO)

"Левадія" (EST) - "Корк Сіті" (IRL)

"Дачія" (MDA) - "Шкендія" (MKD)

"Левські" (BUL) - "Сутьєска" (MNE)

"Іртиш" (KAZ) - "Дунав" (BUL)

"Ягеллонія" (POL) - "Динамо" Батумі (GEO)

"Железнічар" (BIH) - "Зета" (MNE)

АЕК Ларнака (CYP) - "Лінкольн" (GIB)

"Мідтьюллан" (DEN) - "Деррі Сіті" (IRL)

"Динамо" Мінськ (BLR) - "Рунавік" (FRO)

"Ференцварош" (HUN) - "Єлгава" (LVA)

"Люнгбю" (DEN) - "Бангор Сіті" (WAL)

Тренчин "(SVK) -" Торпедо" Кутаїсі (GEO)

"Лех" (POL) - "Пелістер" (MKD)

"Младость" Подгориця (MNE) - "Гандзасар" (ARM)

"Відеотон" (HUN) - "Бальцана" (MLT)

АЕЛ (CYP) - "Сент-Джозефс" (GIB)

"Скендербеу" (ALB) - "Сан-Хулія" (AND)

"Гаугесун" (NOR) - "Колрейн" (NIR)

"Стьярнан" (ISL) - "Шемрок Роверс" (IRL)

"Норчепінг" (SWE) - "Приштина" (KOS)

АІК (SWE) - "Клаксвік" (FRO)

У другому відбірковому раунді до переможців першого відбіркового раунду приєднається ряд команд, які починають боротьбу з другого раунду.

Другий відбірковий раунд (13 і 20 липня)

"Партизани" (ALB) / "Ботев" (BUL) - "Бейтар" Єрусалим (ISR) / "Вашаш" (HUN)

"Железнічар" (BIH) / "Зета" (MNE) - АІК (SWE) / "Клаксвік" (FRO)

"Гаугесун" (NOR) / "Колрейн" (NIR) - "Лех" (POL) / "Пелістер" (MKD)

"Аполлон" (CYP) - "Зоря" Бєльці (MDA) / "Сараєво" (BIH)

АЕК Ларнака (CYP) / "Лінкольн" (GIB) - "Левадія" (EST) / "Корк Сіті" (IRL)

"Брондбю" (DEN) - "Вааса" (FIN) / "Олімпія" Любляна (SVN)

"Работнічкі" (MKD) / "Тре Пенне" (SMR) - "Динамо" Мінськ (BLR) / "Рунавік" (FRO)

"Кайрат" (KAZ) / "Атлантас" (LTU) - "Скендербеу" (ALB) / "Сан-Хулія" (AND)

"Норчепінг" (SWE) / "Приштина" (KOS) - "Сент-Джонстон" (SCO) / "Тракай" (LTU)

"Слован" (SVK) / "Пюнік" (ARM) - "Люнгбю" (DEN) / "Бангор Сіті" (WAL)

"Паніоніос" (GRE) - "Ширак" (ARM) / "Горіца" (SVN)

"Хайдук" (CRO) - "Левскі" (BUL) / "Сутьєска" (MNE)

"Стьярнан" (ISL) / "Шемрок Роверс" (IRL) - "Млада-Болеслав" (CZE)

"Зирян" (AZE) / "Діфферданж" (LUX) - "Астра" (ROU)

"Нимме Калью" (EST) / Б-36 (FRO) - "Відеотон" (HUN) / "Бальцан" (MLT)

"Маккабі" Тель-Авів (ISR) / "Тирана" (ALB) - "Сейняйокі" (FIN) / "КР Рейк'явік" (ISL)

"Чихурі" (GEO) / "Альтах" (AUT) - "Динамо" Брест (BLR)

"Абердін" (SCO) - "Ордабаси" (KAZ) / "Широкі Брієг" (BIH)

"Валлетта" (MLT) / "Фольгоре" (SMR) - "Утрехт" (NED)

"Естерсунд" (SWE) - "Галатасарай" (TUR)

"Ференцварош" (HUN) / "Єлгава" (LVA) - "Мідтьюллан" (DEN) / "Деррі Сіті" (IRL)

"Войводіна" (SRB) / "Ружомберок" (SVK) - "Бранн" (NOR)

"Младость" Лучани (SRB) / "Інтер" Баку (AZE) - "Фола" (LUX) / "Мілсамі" (MDA)

"Штурм" (AUT) - "Младость" Подгориця (MNE) / "Гандзасар" (ARM)

"Крузейдерс" (NIR) / "Лієпая" (LVA) - "Шахтар" Солігорськ (BLR) / "Судува" (LTU)

"Бала Таун" (WAL) / "Вадуц" (LIE) - "Одд" (NOR) / "Беллімена Юнайтед" (NIR)

"Дачія" (MDA) / "Шкендія" (MKD) - "Коннас-Кі" (WAL) / ХІК (FIN)

"Габала" (AZE) - "Ягеллонія" (POL) / "Динамо" Батумі (GEO)

"Вентспілс" (LVA) / "Валюр" (ISL) - "Домжале" (SVN) / "Флора" (EST)

"Тренчин" (SVK) / "Торпедо" Кутаїсі (GEO) - "Бней-Ієгуда" (ISR)

"Рейнджерс" (SCO) / "Прогрес" (LUX) - АЕЛ (CYP) / "Сент-Джозефс" (GIB)

"Іртиш" (KAZ) / "Дунав" (BUL) - "Црвена Звезда" (SRB) / "Флоріана" (MLT)

СО "Санта-Колома" (AND) / "Осієк" (CRO) - "Люцерн" (SUI)

Зазначимо, що українські "Олімпік" і "Олександрія" стартують з третього раунду кваліфікації Ліги Європи. "Зоря" вийшла одразу в груповий раунд.

Фінал ЛЄ-2017/18 відбудеться 16 травня в Ліоні.

Залиште свій коментар

Наступна публікація