Гандбол: українки зазнали рекордної поразки

На чемпіонаті Європи збірна України поступилася норвежкам 20:33.

На гандбольному чемпіонаті Європи в Македонії жіноча збірна України в другому турі зустрічалася з чемпіонками останніх чемпіонатів Європи, Олімпійськими чемпіонками Пекіна гандболістками Норвегії. Наша команда зазнала рекордної поразки за весь час участі у фіналах континентальної першості - 20:33.

З самого початку гри збірна Норвегії вийшла вперед (0:2, 1:2, 1:6). Лише на 9-ій хвилині гри наша збірна змогла закинути другий м'яч. До середини першого тайму рахунок був вже 3:10, а до 20-ої хвилини перевага норвежок досягла 10- ті м'ячів (3:13). В кінці тайму нашій збірній вдалися дві атаки і українки скоротили відставання до восьми м'ячів - 8:16.

Перерва більше допомогла збірній Норвегії. До середини другого тайму норвежки вели "+15" - 13:28, і до кінця гри спокійно утримували перевагу - 15:29, 17:30 і фінальні 20:33.

Збірна Норвегії довела, що нічия в першій грі з Іспанією була простим непорозумінням, ну а нашій команді тепер в третьому поєдинку групи необхідно перемагати Іспанію, щоб в другому раунді чемпіонату (куди наша збірна гарантовано пройшла) у збірною України був запас набраних очок.