Ганна Різатдінова не знайомила Іришу Блохіну із батьком своєї майбутньої дитини

Тренер прокоментувала вагітність підопічної.

Новина про вагітність гімнастки Ганни Різатдінової та весілля її колеги Вікторії Мазур стала справжньою несподіванкою у світі спорту, йдеться у "Світському житті".

Спортсменка та донька Ірини Дерюгіної та Олега Блохіна, Іриша Блохіна, під час презентації нового кліпу Олександра Пономарьова поспілкувалася із Катериною Осадчою на ці теми.

"На сьогодні вони залишили за собою просто величезний відбиток в історії художньої гімнастики. Але я думаю, що це продовжуватиметься, не можу сказати, що крапка поставлена на двох, тому що, чесно, думаю, що ми будемо приємно здивовані", - зазначила тренер національної збірної з художньої гімнастики.

Вагітність бронзової призерки Олімпіади в Ріо-де-Жанейро стала справжнім "громом серед ясного неба". Цьогоріч на чемпіонаті світу вона з'явилася вже не на килимі через "цікавий стан".

ВідеоІрина Блохіна прокоментувала чутки про вагітність Ганни Різатдінової

"Ганнуся – це гордість нашої країни. Вона завжди вирізнялася тим, що в неї була голова на плечах. Ми її великою родиною підтримуємо у будь-якому рішенні. Вона завжди казала, що єдине, з чим можна порівняти медаль в Ріо – це народження дитини. Я думаю, вона навіть не уявляє, наскільки це буде більшим за будь-яку медаль", - наголосила Іриша.

Втім, особу тата майбутньої дитини Різатдінової Блохіна не розсекретила. Подейкують, що це – біглий олігарх Олександр Онищенко.

"Краще запитати про це Ганнусю", - підсумувала зірка, додавши: гімнастка не знайомила тренера із батьком її дитини.

Нагадаємо, що після Олімпіади в Ріо Ганна Різатдінова зізналася, що поринула у романтичні стосунки

Залиште свій коментар