Гайтана: серед гравців "Шахтаря" найвеселіше танцює Срна

Гайтана відзначила, що нова пісня "Шахтар" є веселою, запальною, молодіжною та танцювальною.

Гайтана і Даріо Срна (Шахтар)_1
shakhtar.com
Гайтана і Даріо Срна
Відома українська співачка Гайтана розповіла про свою нову пісню "Шахтар" і поділилася враженнями про танцювальні здібності футболістів "Шахтаря", з якими вона знімається у кліпі на цю пісню.

- Гайтана, чому саме "Шахтарю" ви приділили стільки уваги?
- Тому що я постійно виступаю для "Шахтаря". Футболісти стали для мене такими рідними, що я вважаю їх вже своєю сім'єю.

- Як прийшла ідея написати таку пісню?
- В один прекрасний момент я зрозуміла, що мені просто хочеться розповісти музикою про те, що відбувається тут, на "Донбас Арені", в цьому домі футболу. Я зрозуміла, що не вистачає однієї-єдиної пісні, веселої та запальної, молодіжної, танцювальної. Тому що є гімни і серйозні пісні для дорослих уболівальників, а драйву не вистачає, хоча футбол на стадіоні - це 90 хвилин драйву! Я усвідомила, що як артист вже надихнулася достатньо, що в мене є справжня емоція, яка може стати піснею. Так вона і з'явилася, і це не був бізнес. У пісні те, що я відчуваю насправді.

- Чому вирішили зняти кліп саме на "Донбас Арені"?
- З кліпом взагалі сталася чарівна історія. У мене з'явилася пісня, і я все думала, як же її подарувати шанувальникам, як її презентувати, чи варто чекати наступного концерту. І тут нам зателефонували з "Шахтаря" і сказали, що запрошують на стадіон знімати кліп. Так компанія Lavina Music і футбольний клуб об'єднали свої зусилля, фінанси і зробили шикарну роботу. Я як автор, звичайно ж, дуже радію з цього приводу, тому що пісня, написана від усієї душі, буде мати і відповідний живий відеоряд з участю справжніх футбольних вболівальників, буде доступна більшій кількості людей. Це дуже приємно!

- Не чи з'явиться під впливом цієї натхненної футболом скоро черговий плід спільної з клубом роботи?
- Я була б від цього тільки в захваті, тому що я завжди пишу, коли мене щось надихає!

- Кого з футболістів вже знаєте?
- Уже, напевно, майже всіх, тому що часто для них виступаю. Веселіше всіх завжди танцює Даріо Срна, він найактивніший, тому найбільше мені імпонує.

- Чи можна розраховувати, що тепер будемо бачити Гайтану на "Донбас Арені" ще частіше?
- Хотілося б ще частіше, але, на жаль, не завжди проходять матчі, коли я тут буваю. Ну, я завжди приїжджаю на стадіон, коли мене запрошують, і з великим задоволенням дивлюся ігри, щиро вболіваю, після чого вже даю концерти в Донецьку.

Читайте також:

Футболісти "Шахтаря" танцювали для Гайтани (фото)

Гайтана відсвяткувала день народження у гавайському стилі (фото)

Гайтана зняла кліп у пустелі (фото)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: