Газоль і Степанова – кращі баскетболісти Європи

У голосуванні на визначення європейських баскетбольних лауреатів минулого року брали участь як уболівальники, так і фахівці.

Іспанець По Газоль став кращим баскетболістом Європи за підсумками 2008 року, повідомляє прес-служба Європейського відділення Міжнародної федерації баскетболу (FIBA Europe).

У голосуванні брали участь уболівальники і фахівці. Газоль, який грає за "Лос-Анджелес Лейкерс", зумів випередити свого товариша по збірній Іспанії Руді Фернандеса і німця Дірка Новицькі, який ставав кращим баскетболістом Старого Світу у 2005 році.

Газоль став одним з головних авторів блискучого виступу іспанської збірної на Олімпійських іграх в Пекіні. У складі своєї команди, яка завоювала срібні медалі Олімпіади, Газолю не було рівних за найголовнішими статистичними показниками: очкам, підборам і блок-шотам.

Варто відзначити, що експерти віддали іспанцю перше місце, тоді як уболівальники поставили його лише на третю позицію, проте в сумі Газолю вдалося стати перемогти.

На думку уболівальників, кращим баскетболістом Європи повинен був стати нападаючий збірної Туреччини Хідайєт Туркоглу ("Орландо Меджик"), який у результаті посів 6-е місце.

Одностайність фахівці і уболівальники проявили лише відносно форварда збірної Литви і московського ЦСКА Рамунаса Шишкаускаса, поставивши його на четверте місце. Зірка російської збірної і "Юти Джаз" Андрій Кириленко зумів посісти сьому позицію.

Росіянка Марія Степанова визнана кращою баскетболісткою Європи за підсумками 2008 року. Лідер збірної Росії, яка виступає на позиції центрового, отримала цей приз вже втретє. Раніше Степанову, якій 23 лютого виповниться 30 років, визнавали кращою баскетболісткою Європи в 2005 і 2006 роках.

Друге місце у боротьбі за звання кращої баскетболістки Європи 2008 року посіла латишка Анете Єкабсоне-Загота, а третє – іспанка Амайя Вальдеморо.

Залиште свій коментар

Наступна публікація