"Газпром" не дасть "Зеніту" відчути фінансову кризу

Якщо "Зеніту" потрібні будуть нові гравці, спонсор команди "Газпром" готовий надати стільки грошей, скільки знадобиться для цього.

"Газпром" готовий у разі потреби збільшити об'єм фінансування футбольного клубу "Зеніт" у 2009 році для придбання нових гравців, повідомив журналістів голова правління газового холдингу Олексій Міллер. 

Бюджет "Зеніта" буде у 2009 році на рівні 2008 року. Якщо буде потрібно в рамках трансферного вікна бюджет збільшити, таке рішення буде прийняте", – сказав Міллер.
Він запевнив уболівальників пітерського клубу у тому, що фінансова база "Зеніта" буде стабільною. 

Після завоювання чемпіонського титулу у 2007 році "Зеніт" сезон-2008 провів у внутрішній першості не так вдало, посівши 5-е місце. Наставник пітерців Дік Адвокаат неодноразово говорив, що для успішної гри "на двох фронтах" (чемпіонат Росії і єврокубки) "Зеніту" необхідне посилення – тим більше, що Андрій Аршавін майже напевно залишить команду у січні. 

У той же час Рада директорів пітерського клубу підтвердила, що запропонувала капітану "Зеніта" українцю Анатолію Тимощуку новий, значно вигідніший контракт, намагаючись втримати гравця в команді.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: