"Газпром" відмовився спонсорувати Олімпіаду в Сочі

Представники "Газпрому" зараз не мають потреби в рекламі, оскільки компанія не працює з роздрібними споживачами.

Концерн "Газпром", на якого розраховували як на одного з найбільш перспективних спонсорів Олімпійських ігор в Сочі, відмовився від співпраці з Олімпіадою.

Представники "Газпрому" при цьому стверджують, що зараз не мають потреби в рекламі, оскільки компанія не працює з роздрібними споживачами. У свою чергу, уряд не збирається чинити тиск на "Газпром", щоб примусити компанію підписати спонсорську угоду.

Раніше повідомлялося про наміри "Газпрому" вкласти в проведення Ігор близько двох мільярдів доларів. Велика їх частина піде на газопровід Джубга – Лазаревське – Сочі і лижний стадіон місткістю 16 тисяч глядачів.

Варто зауважити, що доходи Ігор у Сочі за своїми обсягами можна порівняти зі спонсорськими надходженнями від трьох останніх зимових Олімпіад, разом узятих. Так, організатори ігор в Нагано (1998) залучили 198 мільйонів доларів, у Солт-Лейк-Сіті (2002) – 494 мільйони доларів, а в Турині – 348 мільйонів.

Зараз з Оргкомітетом вже уклали контракти на суму 850 мільйонів доларів такі компанії, як "Роснефть", Сбербанк, "Ростелеком", Coca-Cola, Аерофлот, Samsung, Panаsoniс та інші.

Читайте також:

Хіросімі і Нагасакі відмовлено у проведенні Олімпіади

Демонстранти зірвали естафету Олімпійського вогню

Олімпійські ігри 2016 відбудуться у Ріо-де-Жанейро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: