Газзаєв бере курс на українізацію "Динамо"

Валерій Газзаєв постарається створити таке "Динамо", яке здійснить прорив у Європі.

Головний тренер київського "Динамо" Валерій Газзаєв 16 липня поспілкувався з вболівальниками столичного клубу.

"З огляду на те, що перед таким клубом, як "Динамо" – дуже амбітним, і з дуже багатою традицією, стоять досить високі завдання, тому ми будемо намагатися створити команду, яка здійснить прорив у Європі", – зазначив Валерій Газзаєв.

Головний тренер "Динамо" заявив, що робитиме ставку переважно на гравців з українським паспортом.

"Я вважаю, що для того, щоб команда успішно грала не тільки в національній першості, але і на міжнародній арені, потрібно створити кістяк з гравців – вихованців місцевого футболу, – заявив російський фахівець. – І якщо ми згадаємо кращі роки київського" Динамо "(1975, 1986, 2000 роки), коли команда добивалась грандіозних успіхів на міжнародній арені, то, безумовно, кістяк був з гравців-вихованців українського футболу. Тому зараз я взяв такий напрямок. Але, враховуючи, що сьогодні гравці зовсім молоді, їм необхідний етап, в якому вони наберуться певного досвіду, для того, щоб вирішувати серйозні задачі".

Також Валерій Газзаєв заявив, що всередині колективу немає жодних проблем і велика кількість легіонерів анітрохи не заважає плідній роботі.

"Дуже творча і прекрасна обстановка в клубі, і з точки зору інфраструктури і всього іншого, - зазначив Газзаєв. - Дуже прекрасні відносини і з президентом клубу. Що стосується легіонерів, то практично всі, за винятком можливо одного бразильця, досить добре розмовляють і пояснюються російською мовою. Тому в цьому відношенні проблем немає".

Говорячи про можливі втрати клубу, Газзаєв заявив, що провів в команді ще не так багато часу, щоб робити якісь висновки і йому самому необхідно переконатися в сильних та слабких сторонах того чи іншого гравця для прийняття тих чи інших рішень.

Читайте також:

"Динамо" відмовилось від Марсело Олівейри

Діакате йде з "Динамо"

Родріго повернеться в "Динамо" в ідеальному стані

Артем Мілевський - володар "Золотого м'яча"-2009

ВідеоГаззаєв - про травми та Мілевського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: