Газзаєв: Березуцького та Шевченка в "Динамо" не буде

Валерій Газзаєв прокоментував останні трансферні новини стосовно київського "Динамо".

Головний тренер "Динамо" Валерій Газзаєв в понеділок приступив до роботи з новим клубом.

- Чи правда, що ви зацікавлені у придбанні у ЦСКА Олексія Березуцького?
- Це питання не розглядалося і не розглядається. Хоча до Олексія ставлюся з великою повагою.

- Чи може знову опинитися в Києві Малхаз Асатіані?
- Ні, він повертається в "Локомотив".

- Матч за Суперкубок України все-таки відбудеться в Сумах. Але ж керівництво "Динамо" категорично заперечувало проти цього міста і навіть погрожувало бойкотувати зустріч.
- Єдина проблема була в якості тамтешнього газону. Але нещодавно наші фахівці побували в Сумах та станом поля залишилися задоволені.

- Як будуть розподілятися обов'язки між членами вашого тренерського штабу?
- Коло обов'язків тренера воротарів Сергія Краковського і фахівця з фізпідготовки Вінченцо Пінколіні зрозуміле. Аналітичний центр буде у веденні Володимира Шевчука. Микола Латиш, Валерій Зуєв і Олег Лужний будуть безпосередньо допомагати мені на полі.

- Тренери зі штабу Юрія Сьоміна залишилися за вашою ініціативою або за пропозицією керівництва клубу?
- За моєю. Високий професіоналізм цих людей не підлягає обговоренню. Всі вони давно на тренерському поприщі. Виняток – Лужний. Що ж, тим цікавіше, коли в штабі фахівці різних поколінь.

- У ці дні проходять медогляд гравці, які не викликались в національні команди, тоді як "збірники" приєднаються до команди у вівторок. Чому ви вирішили розбити ці групи по днях?
- Перші пішли у відпустку на 10 днів раніше. З урахуванням цього гравцям збірних дали можливість прибути в розташування клубу на три дні пізніше за інших.

- Виходить, у порівнянні з іншими вони відпочивали на тиждень менше. Не побоюєтеся, що для відновлення їм не вистачить часу?
- У гравців збірних було 12 днів повноцінного відпочинку. На жаль, у нас немає можливості дати їм більше: вже 11 липня матч за Суперкубок. Думаю, взимку часу на відпочинок футболісти отримають набагато більше. Місяць точно дамо.

- Наскільки важкою буде тиждень базової підготовки?
- З урахуванням мінімуму наявного часу підготовку доведеться трохи форсувати.

- Як ідуть справи з новачками?
- Ідуть переговори. Два нових гравця з'являться обов'язково. В першу чергу плануємо зміцнити оборону. Два основних центральних захисника повернуться в дію ще нескоро: Діакате в кращому випадку у вересні, Михалик – взагалі в листопаді-грудні. Пошкодження також у Сабліча з Несмачним. У той же час Бангура, Юссуф і Каддурі за планом повинні приступити до роботи в загальній групі з 1 липня.

- Є прогрес у переговорах про Андрія Шевченка?
- На сьогодні Андрій - гравець "Челсі" і буде проходити підготовку до сезону з цим клубом.

- Коли збираєтеся в Москву?
- Поки не знаю. Під час пауз, звичайно, постараюся не обділяти увагою сім'ю, але найближчим часом буду зосереджений на роботі з командою.

- Житло в Києві вже підібрали?
- Часу подумати про це ще не було: надто багато справ в "Динамо". Але в будь-якому разі через два дні від'їзд на збори. Тому поки живу на базі, а квартирне питання буду вирішувати після повернення з Австрії.

Читайте також:

Газзаєв: ведуться активні переговори з новачками

"Динамо" зіграє з "Локомотивом", "Айнтрахтом" та "Аксамсом"

Кравець: у фіналі Кубка УЄФА я вболівав не за "Шахтар"

Андрій Шевченко веде перемовини з "Динамо"

ВідеоГаззаєв про гравців "Динамо"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: