Газзаєв істотно скоротив відпустку "Динамо"

На думку тренера, і 12-ти днів гравцям повинно вистачити, щоб добре відпочити напередодні нового сезону.

Юрій Сьомін хоч і повернувся в "Локомотив", але програму підготовки на майбутній сезон для "Динамо" зробити встиг. Валерій Газзаєв, ознайомившись з цим планом, в цілому зі своїм колегою погодився.

Однак одну істотну зміну все ж вніс: Газзаєв скоротив відпустку з трьох тижнів до 12 днів. На думку тренера, і 12-ти днів гравцям повинно вистачити, щоб добре відпочити напередодні нового сезону.

"Чемпіонат України в цьому році починається дуже рано - 18 липня, а матч за Суперкубок взагалі відбудеться 11 липня. Тому, на жаль, ми не можемо дати гравцям багато часу на відпочинок. На базову підготовку до чемпіонату у нас є тиждень - з 24 по 30 червня ", - так пояснив це рішення Валерій Газзаєв.

Сам тренер, до речі, на свою віллу в Марбельї цим літом не поїде.

Минулий вік-енд Валерій Газзаєв гостював у Північній Осетії, де разом з майбутнім помічником у "Динамо" Миколою Латишем побував на грі рідної для нього "Аланії". Що цікаво: на минулому тижні Газзаєв встиг побувати і в Києві, де він провів два дні.

Президент "Динамо" Ігор Суркіс днями теж йде у відпустку. А ось гендиректор Резо Чохонелідзе, навпаки, тільки повернувся з Мілана, де він гостював близько 10 днів.

Гравці "Динамо", незважаючи на новину про те, що їм доведеться раніше виходити з відпустки, свої плани особливо не змінювали. Більшість віддали перевагу відпочинку подалі від Києва.

Один з небагатьох, хто рідко виїжджає на відпочинок "за бугор", - Тарас Михалик. Він після операції відновлюється на батьківщині, біля шацьких озер. Андрій Несмачний перед самою відпусткою отримав травму плеча, тому футболіст теж вирішив відвідати рідню, вирушивши у Крим до батьків. Туди ж після ігор збірної поїхав і земляк Несмачного - Віталій Мандзюк.

Олександр Шовковський весь в домашніх турботах. Його маленькій дочці Олександрі лише три місяці, тому Олександр із дружиною Ольгою проводять час у передмісті Києва.

Новачок "Динамо" Сергій Кравченко свою першу динамівську відпустку вирішив провести в Греції. А молодий Артем Кравець разом з дівчиною Анею сховався на Сейшельських островах.

Інші динамівці відпочивають на таких курортах. Голкіпер Станіслав Богуш свій медовий місяць проведе на Мальдівах. Серб Мілош Нінкович відправився на батьківщину у Белград. Горан Сабліч і Огнен Вукоєвич поїхали в Хорватію. Папе Діакате віддав перевагу Ніцці, а Олександр Алієв подався до Туреччини.

Читайте також:

Київське "Динамо" бойкотує Суперкубок України

Головному тренеру київського "Динамо" зламали ніс

Газзаєв кличе в "Динамо" російського вундеркінда

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: