Газзаєв: сьогодні почнеться серйозна робота в "Динамо"

Перше заняття динамівців на зборі в Австрії носило вступний характер - розминка, гра в один дотик, перепасування, пробіжка.

Тренувальне поле, яке організатори збору надали у розпорядження "Динамо", знаходиться в десяти хвилинах їзди від готелю у передімсті Інсбрука. Зовсім небагато, якщо врахувати, що дорога проходить по мальовничій місцевості через гірську річку і сосновий бір.

Перед початком тренування Валерій Газзаєв поспілкувався з гравцями, зазначивши, що до старту сезону залишається зовсім небагато часу і його потрібно провести з максимальною ефективністю.

Перше заняття динамівців на зборі в Австрії носило вступний характер. Розминка, гра в один дотик, перепасування, пробіжка. Сходу давати високі навантаження неприйнятно – навіть організму професійного спортсмена необхідний час на адаптацію, до того ж високий ризик отримати травму. За цим у «Динамо» зараз стежать як ніколи суворо. По закінченню заняття головний тренер Валерій Газзаев дав короткий коментар.

- Настрій у всіх дуже гарний, - розповів Валерій Георгійович. - Ніхто не хворий, всі футболісти займалися в загальній групі. Це перший робочий день після відпустки. Працювали дуже акуратно, важливо було правильно "втягнутися" в роботу. З четверга піде "навантажувальна" частина, почнеться серйозна робота.

- Чому в Києві залишився Андрій Несмачний?
- Він травмований. Нещодавно зняв гіпс і, звісно, тільки почав розробляти хвору руку. Сподіваємось, що з 8-го липня він почне працювати в загальній групі.

- В одній з серій тренування футболісти грали в один дотик на полі з чотирма воротами. У чому тут сенс?
- Справа в тому, що в такій грі потрібно швидко мислити і приймати рішення. Підлаштовуватися під гравця, який володіє м'ячем і добре орієнтуватися на полі. Тут усе зроблено з урахуванням ігрової ситуації, оскільки на футбольному полі швидкість ухвалення рішення – додаткова перевага над суперником.

Читайте також:

"Динамо" купує бразильського захисника за 2 мільйони євро

Бельгазуані: сподіваюся з другої спроби заграти в "Динамо"

Бангура і Діакате можуть покинути "Динамо" влітку

Газзаєв взяв у Австрію 21 футболіста "Динамо"

Залиште свій коментар