Газзаєв та Блохін можуть очолити київське "Динамо"

Можливо, Ігор Суркіс вдруге спробує запросити в команду елітного європейського тренера.

Ще вчора головного тренера "Динамо" Юрія Сьоміна носили на руках і вітали з першим чемпіонство в Україні.

Однак відразу після вильоту "Динамо" з Кубка УЄФА все якось швидко змінилося. Російська преса несподівано заговорила про те, що незабаром легендарний тренер московського "Локомотива" повернеться в "сім'ю залізничників", де всі клубні успіхи пов'язані виключно з Сьоміним.

Перший раз ця новина викликала не більше ніж посмішку. "Динамо" з Сьоміним чудово виступило в Європі, добравшись до півфіналу Кубка УЄФА, в команді з'явилася стабільність, дисципліна, розкрились Алієв з Мілевським, Нінкович, в "основі" заграли Вукоєвіч, Єрьоменко, Бетао і Богуш.

Ну і нарешті команда в перший же рік при Сьоміні і повернула в Київ золоті медалі.

Піти в такій ситуації може тільки божевільний.

Однак, якщо розібратися в проблемах Сьоміна трохи глибше, то його повернення до Москви виглядає не таким вже і нереальним.

Навіть президент "Динамо" Ігор Суркіс вже не є категоричним у відношенні Сьоміна, як раніше. "Можу сказати так: якщо Сьомін заявить, що хоче піти, - тримати його не буду", - сказав напередодні Ігор Суркіс. - І вмовляти, не дивлячись на контракт, який діє до 2011 року, теж не буду. Тому що тоді це вже буде робота без душі. Та до того ж, у Сьоміна є свої проблеми - а саме питання, пов'язане з акціями "Локомотива", частиною яких він володіє. Можливо, йому пообіцяли повернути їх ... "

Сьомін дійсно 17 і 18 травня провів у Москві. Це пов'язано з тим, що на 25 травня призначене слухання за позовом Сьоміна до ЗАТ "ФК "Локомотив" і ВАТ "РЖД".

Якщо відставка Сьоміна все-таки відбудеться, "Динамо" в терміновому порядку доведеться підшукувати нового тренера.

Суркіс запевняє, що для такого клубу, як "Динамо", це не буде проблемою. І, швидше за все, з огляду на вдалий експеримент із Сьоміним, акціонери клубу зупинять свій вибір на тренері з пострадянського простору.

Хто ж може замінити Сьоміна? Виділимо три кандидатури.

Валерій Газзаєв 60%

Газзаєв добре відгукується про кар'єру Сьоміна в Києві. А брати Суркіси знають Газзаєва не тільки як тренера, але і як людину. Що найголовніше - Газзаєв зараз безробітний.

Олег Блохін 50%

За Блохіна-тренера говорять його результати у збірній України. Вся його робота була на очах у акціонерів "Динамо". Туди він рано чи пізно все-таки повинен повернутися. Тим більше, що Блохін зараз у Києві.

Олег Протасов 30%

Ще недавно Протасов повинен був підписати контракт з грецьким "Іраклісом". Але його добре знає власник "Дніпра" Валерій Коломойський, якого пов'язують відносини з Суркісом.

Можливо, Ігор Суркіс вдруге спробує запросити в команду елітного європейського тренера - того ж Жерара Ульє чи Поля Ле Гуена.

Читайте також:

Ігор Суркіс: відпущу Сьоміна в "Локомотив"

Сьомін: про своє майбутнє скажу в міжсезоння

"Динамо" привітало "Шахтар" з тріумфом в Кубку УЄФА

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: