Газзаєв: у "Динамо" достатньо гравців, щоб пройти Лігу чемпіонів

Про останні новини з табору київського "Динамо" розповів головний тренер Валерій Газзаєв.

Підготовчий збір київського "Динамо" в Австрії вийшов на фінішну пряму. Про останні новини з табору команди розповів головний тренер Валерій Газзаєв.

- Валерію Георгійовичу, як проходить збір в Австрії, ви задоволені підсумками його першої половини і якістю роботи футболістів?
- Безумовно. Втрутилися погодні умови, щоденні дощі, але першу частину наміченої програми ми виконали. З цього тижня почався ігровий цикл - три спаринги. В цілому, всі гравці проводять збір, у нас немає травмованих. У контрольних матчах дамо шанс усім викликаним виконавцям, подивимося їх у справі, оцінимо готовність, у першу чергу - функціональну.

- Ваші тренування носять комплексний характер і мають певну спрямованість. Розкажіть про особливості тренувального процесу на даному етапі підготовки?
- Гравцям після відпустки тривалістю в місяць необхідно відновити кондиції. Проводилися комплексні заняття для відновлення технічних і тактичних навичок, опорно-рухового і м'язового апарату. Після такого тривалого відпочинку гравцям потрібно дуже ретельно підходити до розминки, самого тренування, щоб не допустити ушкоджень. Тим більше, з урахуванням складного поля, на якому ми щодня займалися.

- З чим можна порівняти навантаження, які зараз ви пропонуєте підопічним. Наприклад, яку середню дистанцію потрібно пробігти під час заняття?
- Такого завдання перед командою не ставимо. Є окремі відрізки, в яких ми даємо спеціальні вправи на витривалість. Приблизно гравці виконують за тренування порядку 3600 метрів швидкісної роботи. Ведеться комплексна робота - з поліпшенням функціонального стану, техніко-тактичних дій і, безумовно, питання психології.

- Новачки Бертольо і Попов органічно вписалися в колектив, як проходить їх адаптація?
- Складно говорити, тренування були дійсно дуже напруженими. Вони досить серйозно все на них виконували. Бертольо зовсім молодий, але дуже талановитий футболіст. Що стосується Попова, він вже дозрів, готовий гравець, йому легше увійти в нашу команду.

- Чи влаштовує вас на даному етапі рівень конкуренції в команді?
- Думаю, в будь-якому клубі, що претендує на досить високі місця, причому не тільки в національній першості, але і на міжнародній арені, повинен бути високий ступінь конкуренції.

- Цього літа "Динамо" купує зарубіжних виконавців. Чи не створить вам проблем у формуванні команди ліміт на легіонерів?
- Не створить. У нас сім гравців викликаються в національну збірну України. Вони цілком конкурентноздатні у відношенні з запрошеними нами легіонерами. Іноземці також повинні доводити свої амбіції і підстави виступати в стартовому складі.

- З приходом Андре Феліпе селекція закінчилася?
- Ні, вона триває. Взагалі, селекція йде безперервно, протягом усього року.

- Чи на всіх гравців, які працюють на зборі, ви розраховуєте в сезоні, або, можливо, хтось залишить команду?
- Усі займаються зараз на зборі, а це 22 виконавця, які є гравцями основного складу. Такої обойми цілком достатньо, щоб пройти першу частину чемпіонату, кваліфікацію Ліги чемпіонів і саму Лігу чемпіонів.

- Влітку "Динамо" підсилило всі позиції, крім воротарської. Виходить, ви задоволені рівнем наявних голкіперів?
- Цілком. Шовковський пропустив тиждень тренувань, але його травма, на щастя, виявилася не настільки серйозною. Бойка я вважаю одним із найперспективніших воротарів України, є молодий Кичак. Відновлюється після травми Богуш. Тепер ця лінія мене не турбує, як це було в минулому році.

Читайте також:

"Зеніт" домовився з "Динамо" про трансфер Мілевського

Горан Попов: перші дні в "Динамо" дуже важкі

Київське "Динамо" поступилось "Зеніту"

Тимощук: "Зеніт" закономірно переміг "Динамо"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: